Анна Багряна та Тимофій Гаврилів вперше проведуть літературні дебати на Закарпатті

e-mail Друк PDF

14-15 травня письменники Анна БАГРЯНА та Тимофій ГАВРИЛІВ вперше проведуть літературні дебати на Закарпатті.

У понеділок, 14 травня, о 16:00 розпочнеться дискусія на тему «Мости свободи - шлях в Європу прокладуть українські письменники» в приміщенні Закарпатської організації Національної спілки письменників України (Ужгород, вул. Жупанатська, 3).

На наступний день, у вівторок 15 травня з 16:00 Тимофій Гаврилів та Анна Багряна обговорюватимуть тему «Література як свобода висловлення думки» з читачами в міській бібліотеці Мукачева (вул. Духновича, 1).

Вхід на всі заходи вільний.

Організатори дебатів висловлюють подяку журналісту та письменнику Олександру Гаврошу за допомогу в проведенні заходів.

Детальніше...
 

VII Міжнародний фестиваль поезії «Київські Лаври»

e-mail Друк PDF

З 17 по 21 травня в Києві пройде VII Міжнародний фестиваль поезії «Київські Лаври» – наймасштабнійший літературний захід на пострадянському просторі.

В цьому році на фестивалі виступлять більш ніж 100 поетів з України, Білорусії, Росії, Польщі, Грузії, Німеччини та США. Традиційно організатором і генеральним спонсором фестивалю є журнал про сучасну культуру «ШО».

18 травня стартує фестиваль-побратим «Київські Лаври» в Харкові» – ще один проект журналу «ШО», спрямований на популяризацію сучасної поезії в регіонах України.

Більше інформації читати на офіційному сайті фестивалю: http://www.sho.kiev.ua

 

Любко Дереш з радістю привіз в Запоріжжя найгіршу книжку року

e-mail Друк PDF

Джерело: сайт Класичного приватного університету

Любко Дереш презентував нову книгу, нового письменника і дискутував про сучасні технології в Запорізькій обласній бібліотеці ім. О. М. Горького.

26 квітня в Запорізькій обласній бібліотеці ім. М. Горького зібралися лише справжні шанувальники сучасної української прози. Людей на зустріч з уже іменитим українським письменником Любком Дерешем і ще маловідомим дебютантом Антоном Кушніром, переможцем конкурсу «Коронація слова», прийшло небагато. Можливо, тому, що інші спілкувалися з літераторами в Запорізькому національному університеті кількома годинами раніше.

Детальніше...
 

Дискусія про літературну свободу висловлення думки в Білій Церкві

e-mail Друк PDF

Анна Багряна11 травня Артем Чапай2012 р. в Білій Церкві відбудуться літературні дебати за участі відомої поетеси, письменниці, перекладачки Анни БАГРЯНОЇ та письменника-мандрівника Артема ЧАПАЯ  на тему «Література як свобода висловлення думки».

З 15:00 на спілкування з письменниками запрошує центральна міська бібліотека (Торгова пл., 4/27). Вхід вільний.

Принагідно вітаємо Анну Багряну з виходом її нового роману «Дошкуляка».

Організатори дебатів висловлюють подяку міжнародному благодійному фонду «Наша спадщина» за сприяння в проведенні заходу.

Детальніше...
 

Відео-звіт з зустрічі в Будинку кіно 23 квітня 2012

e-mail Друк PDF

Ірен Роздобудько в Будинку кіно 23 квітня 201223 квітня 2012 р. у Всесвітній день книги Національна Спілка кінематографістів України та ГО «Книжковий простір» в київському Будинку кіно провели зустріч з творцями книги та фільму «Ґудзик», який поставлено за однойменним романом Ірен Роздобудько.

Письменниця і сценаристка Ірен Роздобудько розповіла про свій шлях в кіно, представила людей, які робили книжку і які робили кіно – режисера Володимира Тихого, продюсерів Юлію Чернявську та Олега Щербину. Після обговорення  Ігорь Жук виконав свої пісні та відбувся кінопоказ.

Захід проходив за підтримки міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», видавництва «Нора-Друк» та продюсерської компанії «Fresh Production».

Відео з зустрічі в Будинку кіно дивитися далі...

Детальніше...
 

Літературні дебати в Запоріжжі

e-mail Друк PDF

Любко Дереш26 квітня Антон Кушнірв Запоріжжі відбудуться літературні дебати за участі молодих письменників Любка ДЕРЕША та Антона КУШНІРА на тему «Мости свободи - шлях в Європу прокладуть українські письменники».

Перша зустріч цього дня розпочнеться об 11:30 в бібліотеці Запорізького національного університету (вул. Жуковського, 64).

З 15:00 на спілкування з письменниками запрошує в обласна бібліотека ім. М. Горького (конференц-зал, 4 поверх, пр. Леніна, 142)

На заходи вхід вільний.

Принагідно поздоровляємо Антона Кушніра з відзнакою «Дебют року» від газети «Друг читача».

Детальніше...
 


Сторінка 18 з 36

translator google


Голосування

Ви б дали гроші на "Народну Шевченківську премію"?
 

Хто Online

На даний момент 8 гостей на сайті

Чому нас потрібно підтримата

Скільки середній українець читає книжок на рік?
Скільки середній український студент може назвати імен українських сучасних письменників?
Чи знають нашу літературу за кордоном?
Чи може прожити український письменник на свої гонорари?
Поставте собі ці прості питання і відповіді будуть песимістичні...
Ми хочемо все змінити на краще.
І знаємо як це зробити.