Львівський дитячий фестиваль

e-mail Друк PDF

З 27 до 29 квітня в Палаці мистецтв (Львів, вул. Коперника, 17) вшосте відбудеться Львівський міжнародний дитячий фестиваль. Різноманітні події програми фестивалю спрямовані на всебічний розвиток дітей та підлітків. Протягом трьох днів відвідувачі зможуть провірити свою майстерність в малюванні, скульптурі, боді-арті, скрапбукінгу, сумі-є, кулінарії, миловарінні та ще 60 видах майстер-класів, купити книжки, пограти в 100 різних настільних ігор і навіть зробити пластиліновий мультфільм.

Більше інформації на сайті www.childrenfestival.org.ua

 

Літературні дебати в Одесі у Всесвітній день книги

e-mail Друк PDF

Сергій ПантюкМіла Іванцова23 квітня в рамках відзначення Всесвітнього дня книги та авторського права в Одесі пройдуть дебати з відомими українськими письменниками Мілою ІВАНЦОВОЮ та Сергієм ПАНТЮКОМ на тему «Книга в епоху новітніх технологій».

Захід пройде в «Книгарні-Кав’ярні» (Одеса, вул. Катерининська, 77), початок о 18:00.

В цей же день з 12:00 у письменників запланована зустріч зі студентами Національної академії державного управління при Президентові України.

На заходи вхід вільний.

Детальніше...
 

День книги з Ірен Роздобудько в Будинку кіно

e-mail Друк PDF

23 квітня у Всесвітній день книги Національна Спілка кінематографістів України та ГО «Книжковий простір» запрошують на творчу зустріч з творцями книги та фільму «Ґудзик», який поставлено за однойменним романом Ірен Роздобудько.

2005 року цей твір відзначено найвищою відзнакою – Гран-прі літературного конкурсу «Коронація слова», він витримав декілька перевидань і досі успішно продається в книгарнях, вийшла аудіо-версія твору, його перекладено російською і незабаром він вийде англійською мовою, 2008 року за авторським сценарієм самої письменниці роман було екранізовано, восени того ж року він зайняв перше місце на міжнародному кіно-фестивалі в м. Бар (Чорногорія).

В Будинку кіно письменниця і сценаристка Ірен Роздобудько представить людей, які робили книжку і які робили кіно – режисера Володимира Тихого, продюсерів Юлію Чернявську та Олега Щербину, актора Антона Мухарського та інших. Після обговорення відбудеться кінопоказ.
Спеціальний гість – фізик, кіносценарист та бард Ігорь Жук.

Захід проходить за підтримки міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», видавництва «Нора-Друк» та продюсерської компанії «Fresh Production».

Вхід до зали по пред'яленню будь-якої книжки Ірен Роздобудько або Запрошення (в фойє буде працювати книготоргова точка).

Початок 23 квітня 2012 р. о 18:30, Синій зал Будинку кіно (Київ, вул. Саксаганського, 6).

 

Третій фестиваль молодих видавців і редакторів «Штурмові загони Ґутенберґа»

e-mail Друк PDF

27-28 квітня у Києві відбудеться Третій фестиваль молодих видавців і редакторів «Штурмові загони Ґутенберґа», що має на меті сформувати боєздатний загін молодих видавців, редакторів, письменників, дизайнерів, ілюстраторів, каліграфів та просто любителів книги, які зовсім скоро поповнять своїми силами вітчизняну видавничу справу.

Цього року новобранців чекає насичена програма професійного гартування, а саме:
– лекції (Ірини Славінської «Як писати про книжки?», Віталія Мітченка «Унікальність почерку – від машинопису до каліграфії», Братів Букало «Лекція із книжкового мистецтва інтроліґації»);
– дискусії («Великі книжкові родини» (про видавничі серії), «Дуже жива книжка» (про українські та закордонні інтерактивні книжки), «З якими видавцями ми б не хотіли мати справу?» за участю Ірени Карпи, Олександра Ірванця та інших);
– тренінги (від Андрія Солодіна, який перевірить техніку вашого читання і розповість про швидкочитання, від Іллі Стронґовського, Ростислава Лужецького про книжковий дизайн у світі й в Україні);
– майстер-класи (присвячені графічному дизайну, шрифтам, арткнигам, буктрейлерам, паперовому мистецтву від Миколи Ковальчука, Андрія Шевченка, Дмитра Растворцева, Катерини Бруєвич, Асі Гонци тощо);
– виставки (плакатів, арткниг, блокнотів, ілюстрацій, ручного паперу, помилок у ЗМІ й книжках, світлин, хендмейду, старих журналів, листівок і навіть друкарських верстатів тощо).

Детальніше...
 

Українські видавці обміняються досвідом із вірменськими та грузинськими колегами

e-mail Друк PDF

Джерело: merezha.ua

Українська делегація в аеропорту Тбілісі

26-27 березня у Тбілісі (Грузія) відбувся тренінг зі стратегічного управління та фандрейзингу в межах проекту “Книжкова платформа”. Проект здійснює болгарська фундація “Нова сторінка” (“Next Page Foundation”) спільно з Асоціацією видавців Вірменії, Асоціацією видавців Грузії, Міжнародним фондом “Відродження” (Україна) та Радою Європейських асоціацій літературних перекладів за підтримки Європейського Союзу (в межах програми “Культура” Східного Партнерства ).

Захід об’єднав 21 представника країн – учасниць проекту. Його провела британський тренер із культурного менеджменту Сью Кей. Україну представляли Олександр Афонін, голова Асоціації видавців і книгорозповсюджувачів України, Микола Кравченко, видавець і керівник ГО “Книжковий простір”, Анетта Антоненко, видавець і керівник Благодійного фонду “Кальварія”, Ірина Лепська, заступник директора ГО “Форум видавців”, Неля Ваховська, перекладач і засновник громадської організації перекладачів України, Катерина Смаглій, директор проектів Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження”, координатор проекту в Україні.

Детальніше...
 

Україна вперше представлена на Паризькому Книжковому Салоні

e-mail Друк PDF

Джерела: open ukraine

16–19 березня 2012 року у Франції пройшла одна з найбільших книжкових виставок-ярмарків світу – Паризький Книжковий Салон, де були вперше за його історію продемонстрована сучасна українська література. В Салоні взяли участь представники з 40 країн, близько 2 000 письменників, понад 1 000 видавців, відбулося 500 різноманітних подій, а відвідувачами стали майже 190 000 прихильників книжки.

Цього року в рамках проекту «Більше країн – Більше книжок» на Салоні вперше за його історію офіційно презентована сучасна українська література. Україна в особі Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів (УАВК) уперше потрапила в каталог паризької виставки як країна-учасниця.

Детальніше...
 


Сторінка 19 з 36

translator google


Голосування

Ви б дали гроші на "Народну Шевченківську премію"?
 

Хто Online

На даний момент 8 гостей на сайті

Чому нас потрібно підтримата

Скільки середній українець читає книжок на рік?
Скільки середній український студент може назвати імен українських сучасних письменників?
Чи знають нашу літературу за кордоном?
Чи може прожити український письменник на свої гонорари?
Поставте собі ці прості питання і відповіді будуть песимістичні...
Ми хочемо все змінити на краще.
І знаємо як це зробити.