«Зброю» в палітурках для сіверян привезла «Книжкова сотня»

e-mail Друк PDF

Джерело: Високий Вал

Культурна еліта України: Юрій Макаров, Андрій Кокотюха, Микола Кравченко і Анатолій Дністровий у рамках проекту «Книжкова сотня» відвідали Чернігівщину.

На замовлення трьох сіверських книгозбірень літератори привезли близько сотні придбаних за власні кошти книг сучасних українських авторів.

Ініціатор проекту «Книжкова сотня» – відомий літератор, «золотий письменник України», до речі, наш земляк (уродженець Ніжина) Андрій Кокотюха.

Оскільки від родом з Чернігівщини, то і «експериментальний» етап проекту вирішив провести саме в нашій області.

Детальніше...
 

Перша "Книжкова сотня" вирушає на Чернігівщину

e-mail Друк PDF

Андрій Кокотюха з книжками для Чернігівщини28 серпня 2014 р вирушаємо вручати книжки, які закуплені відповідно до Проекту "Книжкова сотня", на Чернігівщину. За підтримки МО "Остання Барикада" Олеся Донія в дорогу вирушають письменники Андрій Кокотюха, Юрій Макаров, Анатолій Дністровий та голова правління ГО "Книжковий простір" Микола Кравченко.

Книжки передаватимуться в Іванівську сільську бібліотеку Чернігівського району, Чернігівську міську бібліотеку імені М. Коцюбинського та Менську районну бібліотеку. Організатор подій на місцях - чернігівська "Просвіта".

Детальніше...
 

Проект «Книжкова сотня»

e-mail Друк PDF

Поповнення бібліотек новими книжками української літератури. Це тестовий етап для 3 бібліотек Чернігівщини. В разі успіху «Книжкова сотня» стане постійним проектом, який охопить всі регіони України.

Для всебічної підтримки українських бібліотек, оперативного поповнення фондів актуальною українською літературою та своєчасного інформування про книжкові новинки створюється Проект

КНИЖКОВА СОТНЯ

Ця громадська ініціатива – реакція на незадовільний стан фінансування бібліотек в Україні. Ініціатор - відомий письменник та журналіст Андрій КОКОТЮХА.

Для підтримки натисни (мінімальна допомога Проекту 5 грн):

Детальніше...
 

7 серпня в Одесі відкриється виставка «ЗЕЛЕНАЯ ВОЛНА»

e-mail Друк PDF

ПРЕС-РЕЛІЗ

220-річчю з дня заснування Одеси присвячуються…

Завжди на самому гребені «зеленої хвилі» - Південна Пальміра вже смакує зустріч з учасниками та гостями XVIII Міжнародної книжкової виставки-ярмарку «Зеленая волна» з 7 по 10 серпня 2014 року. Радість живого спілкування з письменниками, презентації книг, майстер-класи та театральні вистави під відкритим небом - щире й по-дитячому безпосереднє свято Письменників, Видавців і, звичайно ж, Читачів у черговий раз збере в самому центрі Одеси - на вулиці Дерибасівській - більш ніж 10 000 цінителів літератури.>

Подія року для одеських і не тільки одеських книголюбів - XVIII Міжнародна книжкова виставка-ярмарок «Зеленая волна» та II Одеський Корнійчуковський фестиваль дитячої літератури відбудуться за підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Української Асоціації видавців та книгорозповсюджувачів, Одеської міської ради, а також Асоціації по культурному і туристичному обміну Ради Європи (ACTE).

Детальніше...
 

5 червня оголосять переможців конкурсу "Коронація слова"

e-mail Друк PDF

5 червня 2014 з 17:00 розпочнеться чотирнадцята церемонія нагородження переможців міжнародного літературного конкурсу "Коронація слова". Подія відбуватиметься в історичній будівлі Києва - Центральному будинку Збройних сил України (Київ, вул. Грушевсього, 30/1).

Золоті, срібні та бронзові статуетки лауреатів вручатимуться у номінаціях: “Романи”, “Кіносценарії”, “П’єси”, “Пісенна лірика”, “Твори для дітей”.

Генеральний спонсор «Коронації слова» - «Монделіс Україна» (Крафт Фудз), Тетяна та Юрій Логуші в 1999 році розпочали нову літературну епоху в незалежній Україні. Сьогодні про унікальний та авторитетний конкурс, який відзначає саме рукопис, та талановитих переможців, знає весь світ.

Пряма інтернет-трансляція події (забезпечення компанії «Адамант») відбуватиметься на сайтах: koronatsiya.com, megogo.net, adamant.ua.

Детальніше...
 

До річниці депортації кримських татар у Києві буде презентовано україномовне видання книги “Омріяний край”

e-mail Друк PDF

Омріяний крайБританська письменниця та журналістка Лілі Хайд 14 травня презентує у Києві україномовне видання книги “Омріяний край”. Захід, приурочений до 70-тої річниці від часу депортації кримських татар з історичної батьківщини, відбудеться за підтримки Міністерства культури України та Київської міськдержадміністрації.

Презентація книги відбудеться 14 травня з 19:00 до 20:00 в “Мистецькому Арсеналі” (вул. Лаврська 10-12). На подію запрошено провідних українських політиків, дипломатичний корпус, визначних діячів літератури, мистецтва та науки. Базовою ідеєю акції буде доброчинність, збір коштів на підтримку кримськотатарських ініціатив.

У травні 2014 року минає 70 років від часу депортації кримських татар з історичної батьківщини до Узбекистану, Казахстану та Росії. В кінці 1980-х років почалося масове повернення кримських татар до Криму. Репатріація не була безболісною. Знадобилося багато терпіння і праці, аби кримські татари почали “ставати на ноги” на своїй предковічній землі. Сьогоднішні події немов повертають колесо історії назад: багатьом кримським татарам доводиться знову залишати батьківщину.

Детальніше...
 


Сторінка 4 з 36

translator google


Голосування

Ви б дали гроші на "Народну Шевченківську премію"?
 

Хто Online

На даний момент 11 гостей на сайті

Чому нас потрібно підтримата

Скільки середній українець читає книжок на рік?
Скільки середній український студент може назвати імен українських сучасних письменників?
Чи знають нашу літературу за кордоном?
Чи може прожити український письменник на свої гонорари?
Поставте собі ці прості питання і відповіді будуть песимістичні...
Ми хочемо все змінити на краще.
І знаємо як це зробити.