Київ – місто поетів

e-mail Друк PDF

13-17 травня в Києві пройде 6-й Міжнародний фестиваль поезії «Київські Лаври» – найбільший літературний захід на пострадянському просторі. У цьому році на фестивалі виступатимуть понад 100 поетів з 9-ти країн (України, Білорусії, Росії, Польщі, Грузії, Естонії, Франції, США): Наталія Горбанєвська, Тадеуш Домбровський, Віра Павлова, Сергій Жадан, Стівен Сеймур, Дмитро Воденніков, Маріана Кіяновська, Олексій Цвєтков, Шота Іаташвілі, Петро Мідянка, Бахит Кенжеєв, Тарас Федюк, Дарек Фокс, Звіад Ратіані, Вадим Степанцов, Евгеніуш Ткачишин-Діцкій, Борис Херсонський, Микола Воробйов, Андрій Гріцман, Ніка Джорджанелі, Іоанна Мюллер, Павло Вольвач та ін 
Традиційно: організатором і генеральним спонсором фестивалю є журнал про сучасну культуру «ШО».
Официальный сайт фестиваля: http://www.sho.kiev.ua

Останнє оновлення на Четвер, 05 травня 2011, 20:25
 

Анетта Антоненко: "Україні нічого не бракує стати нормальною видавничою державою"

e-mail Друк PDF

Анетта АнтоненкоДжерело: Книгобачення

Розмова із Анеттою Антоненко, директором видавництва «Кальварія», керівником та ініціатором проекту «Європейська література в українському контексті & Українська література в європейському контексті»

- Спочатку питання до Вас, як до керівника проекту громадського об’єднання задля інтеграції українського літературного і видавничого процесів у європейський, якщо можна це так назвати. Минулого року в листопаді з’явилося перше повідомлення про те, що засновано нове неформальне громадське об’єднання українських видавців, яке ставить собі завданням, як тоді писалося: «повернутись до того природного становища культурних взаємин і обмінів, які були у 18 ст., коли Україна була невід'ємною складовою Європейського цивілізаційного процесу». Скажіть, що спонукало до такого кроку?
– Крок цей був абсолютно свідомим і виваженим. За багато років (11) я прийшла до стійкої думки, що один (причому будь-який наш) видавець для Європи завжди буде залишатися малою одиницею у величезному океані видавничого світу. Так, він буде плавати, досягати якихось берегів, але реально він згубиться. Усі ми добре знаємо про видавців Британії, Німеччини, навіть сусідньої Польщі, а хто знає про нас?! Україна лишається, за дуже влучним висловом професора з університету м. Бергена (Норвегія) Мартіна Паульсена (Martin Paulsen), invisible – непомітною. Ми, і тільки ми самі, маємо зробити її ПОМІТНОЮ, за нас цю справу ніхто не зробить.

Детальніше...
 

17-21 травня Київ: мистецький фестиваль «КИЇВСЬКА БАРИКАДА»

e-mail Друк PDF

17-21 травня 2011 року, в м. Київ, мистецьке об’єднання «ОsтаNNя барикада» проводить IVлітературно – мистецький фестиваль «КИЇВСЬКА БАРИКАДА» імені  Юрка Покальчука. У фестивалі візьмуть участь відомі в Україні та за її межами письменники, музиканти та громадські діячі.

Фестивальна програма насичена подіями, зокрема, відбудуться зустрічі літераторів зі студентами в університетах та з учнями київських шкіл., презентація аудіо-збірки віршів Юрка Покальчука., конференції, прес-конференції та, вже традиційна для фестивалю «Київська барикада», «Ніч поезії» (поетично-аудіо-візуальне шоу за участі театрів вогню на Михайлівській площі). Цього року програма фестивалю «Київська барикада» включає в себе ГАЛА КОНЦЕРТ на Софіївській площі, за участі відомих українських гуртів, таких як: «ТНМК», «Тартак», «С.К.А.Й» та інш. Більше інформації на сайті http://www.ostbar.com.ua

 

 

5-7 травня, Луцьк: «Книги Великої Волині»

e-mail Друк PDF

Джерело: сайт Волинської обласної державної адміністрації, Перець по-ковельськи

З метою збереження та примноження культурного надбання українського народу, створення сприятливих умов для видання та популяризації української книги, відновлення книгодрукування з 5 по 7 травня 2011 року у Луцьку відбудеться VІ книжкова виставка-ярмарок «Книги Великої Волині», присвячена 20-ій річниці незалежності України. Про це «Перцю по-ковельськи» повідомили у Головному управлінні з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.

Детальніше...
 

Другий фестиваль молодих видавців і редакторів

e-mail Друк PDF

 

11-12 травня 2011 р. у приміщенні Інституту журналістики (Київ, вул. Мельникова, 36/1) проходитиме Другий фестиваль молодих видавців і редакторів «Штурмові загони Ґутенберґа». Мета заходу: сформувати боєздатний загін молодих видавців, редакторів, письменників, дизайнерів, ілюстраторів, каліграфів для штурму інформаційного простору та тактичної активізації видавничої справи України; об’єднати молодих бійців задля спільного творення якісноїсучасної книжки.

Детальніше...
 

28-30 квітня: Львівський міжнародний дитячий фестиваль

e-mail Друк PDF

28-30 квітня 2011 р. проходитиме Львівський міжнародний дитячий фестиваль (Палац Мистецтв, вул. Коперніка, 17). Це унікальна подія, що має на меті розвинути творчий, інтелектуальний та фізичний потенціал дітей, залучити їх до цікавого і осмисленого дозвілля.

Єдиний в Україні! Започаткований у Львові!

Проводиться неприбутковою громадською організацією «Форум видавців» спільно з Львівською міською радою, Львівською обласною радою, Львівською обласною державною адміністрацією і Посольством Литовської Республіки в Україні.

Детальніше...
 


Сторінка 31 з 36

translator google


Голосування

Ви б дали гроші на "Народну Шевченківську премію"?
 

Хто Online

На даний момент 15 гостей на сайті

Чому нас потрібно підтримата

Скільки середній українець читає книжок на рік?
Скільки середній український студент може назвати імен українських сучасних письменників?
Чи знають нашу літературу за кордоном?
Чи може прожити український письменник на свої гонорари?
Поставте собі ці прості питання і відповіді будуть песимістичні...
Ми хочемо все змінити на краще.
І знаємо як це зробити.