14 березня «Літературна вітальня» Андрія Куркова

e-mail Друк PDF

Андрій Курков продовжує цикл зустрічей в київському Будинку кіно з загальною назвою «Літературна вітальня». В понеділок 14-го березня він вестиме розмову про літературу та життя з Ларисою Денисенко та Мілою Іванцовою. Початок о 18:00 в Малому залі Будинку кіно (Київ, вул. Саксаганського, 6), вхід вільний.

На фото: презентація в Книгарні Є - Галина Вдовиченко, Міла Іванцова, Лариса Денисенко.

 

Максим Кідрук в Білій Церкві

e-mail Друк PDF

герб міста Біла Церква11 березня 2011 р. на запрошення Міжнародного благодійного фонду "Наша спадщина" в м. Біла Церква пройдуть творчі зустрічі відомого українського мандрівника та письменника Максима Кідрука. 

О 12:00 в обласному музично-драматичному театрі ім. Саксаганського та о 17:00 в центральній міській бібліотеці (Торгова пл., 4/27) всі бажаючі зможуть почути розповіді про подорожі Максима країнами Латинської Америки, Близького Сходу, мандрівками Пантаналом та на острів Пасхи і, врешті-решт, про тиждень на майдані Тахрір - епіцентрі Єгипетської революції.

Детальніше...
 

Книжковий ринок України. Актуальний досвід. Майстер-клас в УАД.

e-mail Друк PDF

Джерело: Книгобачення.

В Українській академії друкарства відбулася зустріч студентів одразу з трьома професіоналами-практиками в галузі книжкової справи: видавцями – головою правління громадського об’єднання “Книжковий простір», співзасновником видавництва «Нора-Друк», членом оргкомітету літературного конкурсу «Коронація слова» Миколою Кравченком (м. Київ), директором видавництва «Теза» Володимиром Брискіним (м. Вінниця), і книготорговцем – директором гуртово-роздірбного книготорговельного підприємства «Книжкові джерела», головою Асоціації видавців і книгорозповсюджувачів Львівщини, заслуженим працівником культури Михайлом Ватуляком.  

Детальніше...
 

Майстер-клас "Книжковий ринок в умовах кризи. Актуальний досвід" в Академія друкарства

e-mail Друк PDF

Українська академія друкарства, Асоціація книговидавців та книгорозповсюджувачів Львівщини, ГО "Книжковий простір"
Майстер-клас "Книжковий ринок в умовах кризи. Актуальний досвід", Українська академія друкарства (Львів), 03.03.11
Мета: поділитися власним досвідом організації роботи видавництва та книготоргової організації в умовах кризи.

Спікери: Михайло Ватуляк, голова Асоціації книговидавців та книгорозповсюджувачів Львівщини, заслужений працівник культури (Львів)
Микола Кравченко, голова правління ГО "Книжковий простір", співзасновник видавництва "Нора-Друк", член оргкомітету літературного конкурсу "Коронація слова" (Київ); Володимир Брискін, директор видавництва "Теза" (Вінниця).

Детальніше...
 

Україно-норвезькі літературні дні у нас і за кордоном

e-mail Друк PDF

100_3319На 19 листопада 2010 р. в київський «Книгарні Є» (на Лисенка) заплановано офіційний звіт учасників поїздки української делегації на «Україно-норвезькі літературні дні». Щоб дати трохи попередньої інформації про цю поїздку і була здійснена спроба взяти щось на кштал інтерв'ю у Елеонори Сімонової, директора видавництва «Нора-Друк», яка брала участь в заходах.

Декілька слів з прес-релізу:
1-3 листопада 2010 р. відбулися «Україно-норвезькі літературні дні» у Норвегії, Осло. Учасниками з української сторони були директори і засновники видавництв «Грані-Т», «Кальварія», «Нора-Друк», «Теза», «Фоліо», президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін та перекладачі Левко Грицюк і Наталія Іваничук. З норвезької сторони – видавці провідних норвезьких видавництв, письменники, представники культурних інституцій.

Детальніше...
 

Проект «Українська література у європейському контексті і Європейська література в українському контексті»

e-mail Друк PDF

Джерело: Книгобачення | 01.12.10 10:32:44

Інтерв’ю з директром видавництва «Теза» Володимиром Брискіним
Книгобачення:
На основі чого виникла ідея проекту, причому в тому ж числі і на основі ось такого новоутвореного громадського об’єднання? Зрештою, чому саме ці видавництва, чому не ціла УАВК? (до речі, воно закрите, чи відкрите? До нього можуть долучатися інші, чи це вже обговорене питання?)

Детальніше...
 


Сторінка 35 з 36

translator google


Голосування

Ви б дали гроші на "Народну Шевченківську премію"?
 

Хто Online

На даний момент 6 гостей на сайті

Чому нас потрібно підтримата

Скільки середній українець читає книжок на рік?
Скільки середній український студент може назвати імен українських сучасних письменників?
Чи знають нашу літературу за кордоном?
Чи може прожити український письменник на свої гонорари?
Поставте собі ці прості питання і відповіді будуть песимістичні...
Ми хочемо все змінити на краще.
І знаємо як це зробити.