Запис прямого ефіру з Андрієм Курковим 1 листопада 2013

e-mail Друк PDF

Андрій Курков. УНІАН 01.11.13. Фото: Г. СалайВ передачі "Добридень" Першого каналу національного радіо ведуча Аліна Акуленко розмовляє про перший Фестиваль української літератури в Інсбруку (Австрія) та про просування української сучасної літератури за кордоном з письменником Андрієм КУРКОВИМ.

Прямий ефір 01 листопада 2013, 14:10.

Слухати...

Детальніше...
 

Відео-запис прес-конференції в УНІАН 01.11.13

e-mail Друк PDF

Прес-конференція 1 листопада 2013. Фото: Г. СалайЗапис першої частини прес-конференції за результатами проведення першого фестивалю української літератури в Інсбруку (Австрія). Спікери: письменники Андрій КУРКОВ та Любко ДЕРЕШ, менеджерпрограм і проектів фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» Наталія ЦЕРКЛЕВИЧ та голова правління ГО "Книжковий простір" Микола КРАВЧЕНКО.

Дивитися...

Детальніше...
 

Прес-реліз "Перші результати Фестивалю української літератури в Інсбруку"

e-mail Друк PDF

Прес-реліз
м. Київ
1 листопада 2013 року

Фестиваль української літератури в Інсбруку: перші результати

17-19 жовтня 2013 року в м. в Інсбрук (Австрія) пройшов перший Фестиваль української літератури, який відбувся за підтримки програми «Динамічна культура» фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Фестиваль проведено в рамках реалізації громадського Проекту «Більше країн – більше книжок», спрямованого на підтримку та популяризацію сучасної української літератури за кордоном. З українського боку учасниками заходів були письменники Андрій КУРКОВ, Марія МАТІОС, Любко ДЕРЕШ та Таня МАЛЯРЧУК. Співорганізаторами Фестивалю виступили Громадська організація «Книжковий простір» за підтримки Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» та австрійське видавництво «Хаймон Ферлаг» (Haymon Verlag) за підтримки «Будинку Літератури на річці Ін» (Literaturhaus am Inn) та Інституту славістики Університету Інсбрука (Universität Innsbruck/Institut für Slawistik). Інформаційну підтримку Фестивалю надало Посольство України в Австрії. Інформаційним партнером Фестивалю виступила австрійська національна телерадіокомпанія ORF, журналісти якої робили щоденні анонси та інформаційні випуски для місцевих радіостанцій. Репортаж про Фестиваль транслювався загальнонаціональним телеканалом ORF і огляди подій тричі подавалися в новинних випусках.

Детальніше...
 

Звіт учасників Фестивалю української літератури в Інсбруку

e-mail Друк PDF

Дебати в книгарні видавництва ХаймонКнигарня «Є» та ГО «Книжковий простір» запрошують на звіт учасників Фестивалю української літератури в Інсбруку, який відбудеться 1 листопада 2013. Початок о 18:30.

Учасники: письменники Андрій КУРКОВ, Марія МАТІОС, Любко ДЕРЕШ; менеджер програм і проектів фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» Наталя ЦЕРКЛЕВИЧ; голова правління громадської організації «Книжковий простір» Микола КРАВЧЕНКО.

Детальніше...
 

Про Фестиваль в Інсбруку говорять Марія Матіос та Наталія Церклевич

e-mail Друк PDF

Любко Дереш та Марія Матіос продовжують дискусію... Фото: Валерія РадзієвськаВ передачі "Добридень" Першого каналу національного радіо ведуча Галина Бабій розмовляє про перший Фестиваль української літератури в Інсбруку (Австрія) з письменницею Марією МАТІОС та менеджером програм і проектів фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» Наталією ЦЕРКЛЕВИЧ. Прямий ефір 29 жовтня 2013, 14:10.

Слухати...

Детальніше...
 

Прес-конференція в УНІАН за результатами Фестивалю в Інсбруку

e-mail Друк PDF

Прес-анонс

Фестиваль української літератури в Інсбруку: перші результати

УНІАН1 листопада, 10:00-11:00, ІА УНІАН (вул. Хрещатик, 4), відбудеться прес-конференція за результатами Фестивалю української літератури в Інсбруку (Австрія), який відбувся 17-19 жовтня за підтримки програми «Динамічна культура» фонду Ріната Ахметова «Розвиток України»Фестиваль проведено в рамках реалізації громадського Проекту «Більше країн – більше книжок», спрямованого на підтримку та популяризацію сучасної української літератури за кордоном.

У прес-конференції за результатами Фестивалю візьмуть участь:
- письменник Андрій КУРКОВ
- письменниця Марія МАТІОС
- письменник Любко ДЕРЕШ
- менеджер програм і проектів фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» Наталя ЦЕРКЛЕВИЧ
- голова правління громадської організації «Книжковий простір» Микола КРАВЧЕНКО.

Теми до обговорення: сприйняття української літератури в Австрії; що цікавить європейських читачів; чи реально зацікавити їх не тільки сучасною, але й класичною українською літературою; перспективи перекладів українських письменників; результати Фестивалю для австрійських партнерів; плани проведення нових заходів за кордоном.

Детальніше...
 


Сторінка 7 з 36

translator google


Голосування

Ви б дали гроші на "Народну Шевченківську премію"?
 

Хто Online

На даний момент 16 гостей на сайті

Чому нас потрібно підтримата

Скільки середній українець читає книжок на рік?
Скільки середній український студент може назвати імен українських сучасних письменників?
Чи знають нашу літературу за кордоном?
Чи може прожити український письменник на свої гонорари?
Поставте собі ці прості питання і відповіді будуть песимістичні...
Ми хочемо все змінити на краще.
І знаємо як це зробити.