Перша літня наукова школа «Порівняльні студії в літературознавстві: імалогічний аспект»

e-mail Друк PDF

Від 30 червня по 14 липня 2013 року в місті Бердянськ (Запорізька область, Україна) на базі Інституту філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету відбудеться Перша літня наукова школа «Порівняльні студії в літературознавстві: імагологічний аспект».

До участі запрошуються аспіранти, магістранти, студенти старших курсів, викладачі і наукові співробітники.

Організатори літньої школи: Інститут філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету, Інститут літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України. Голова оргкомітету: ректор БДПУ, д.ф.н., проф. В. А. Зарва.

Програма літньої школи розрахована не лише на молодих фахівців із порівняльного літературознавства, а й на аспірантів та магістрантів, які готують дисертації або магістерські роботи зі спеціальностей «Теорія літератури», «Література зарубіжних країн», «Українська література», «Російська література».

Детальніше...
 

6 – 8 червня 2013 р. відбудеться Всеукраїнська виставка-форумі «Українська книга на Одещині»

e-mail Друк PDF

6 – 8 червня 2013 року Міністерство культури України, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Одеська національна наукова бібліотека ім. Максима Горького, за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної та Одеської міської рад, проводять XIV Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Основна мета заходу - збереження та примноження духовного і культурного надбання українського народу, створення сприятливих умов для видання та популяризації української книги, поповнення бібліотек Південного регіону новими виданнями, розповсюдження книг серед читачів, підтримка молодих учених, письменників і поетів.

Програма виставки передбачає широкий спектр інформаційно-рекламних заходів. Серед них: презентації нових видань, видавництв, видавничих проектів; конференції, зустрічі з видавцями, діловими людьми, поетами і письменниками; автограф-сесії, майстер-класи; семінари для бібліотечних працівників тощо. Більш детальну інформацію та форму заявки можна отримати на сайті бібліотеки ім. Горького.

 

Прес-реліз за результатами української участі в Паризькому Книжковому Салоні - 2013

e-mail Друк PDF

Прес-реліз
За результатами української участі
в Паризькому Книжковому Салоні - 2013

30.03.13

З 22 по 25 березня 2013 р. у виставковому центрі Порт де Версаль (Porte de Versailles) в Парижі пройшов 33-й Книжковий Салон (Salon du Livre). Цього року Україна вперше була представлена і окремим стендом OPEN UKRAINE, і власними заходами в офіційній програмі одного з найбільших книжкових форумів світу. Протягом п’яти днів роботи Книжкового Салону (починаючи з офіційного відкриття ввечері 21-го березня) стенди майже 1200 експонентів (з понад 40 країн) відвідало 190 000 осіб, серед яких майже 37 000 – молодь до 18 років, 12 000 студентів та 30 000 професіоналів (у тому числі бібліотекарі – 3 000, книготорговці – 2 000 та понад 2 000 письменників).

Українські заходи у Франції проходили в рамках Проекту «Більше країн – Більше книжок», яким опікується група громадських організацій (керівник проекту – Анетта Антоненко), за підтримки Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України», Фонду Арсенія Яценюка «Відкрий Україну», Міністерства культури України, Посольства Франції в Україні, ПрАТ Крафт Фудз Україна. Основну організаційну роботу провадили: Анетта Антоненко (директор львівського видавництва «Кальварія»), Елеонора Сімонова (директор київського видавництва «Нора-Друк») та Ірина Дмитришин (перекладач, літературний агент, професор Інституту Східних мов та цивілізацій, Париж).

В заходах, що проходили на Паризькому Салоні, брали участь письменники Любко Дереш, Антон Кушнір, Євгенія Кононенко, Марина Гримич, Ірен Роздобудько, Іван Рябчій та Дмитро Чистяк.

Детальніше...
 

Чому українці не читають детективів?

e-mail Друк PDF

Джерело: «Урядовий кур’єр»

У столиці «розбирали польоти» гостросюжетної літератури

Нещодавно громадська організація «Книжковий простір» влаштувала в Києві «круглий стіл» «Гостросюжетна література. Українські реалії і перспективи». До обговорення запросили видавців і письменників, які мають справу із просуванням у нашій країні гостросюжетних жанрів. Зі слів експертів, за кордоном гостросюжетні твори мають неабияке коло прихильників, однак у нас їм важко достукатися до читача. Відповідно реалії вітчизняної гостросюжетної літератури сльозливі. А ось до її перспектив так і не дійшло. Та й про яке майбутнє такої літератури може йтися, коли її сьогодення майорить знаками запитання?

Детальніше...
 

Перший фестиваль книжкової реклами у рамках виставки «МЕДВІН: Книжковий Світ-2013»

e-mail Друк PDF

Перший Фестиваль книжкової реклами «Клепка;-)»11-13 квітня у рамках виставки «МЕДВІН: Книжковий Світ-2013» розпочне роботу Перший Фестиваль книжкової реклами «Клепка;-)».

Засновниками цього надважливого для вітчизняної видавничої справи починання стали Українська асоціація книговидавців та книгорозповсюджувачів, Інститут реклами, виставкова компанія «Медвін», книжковий портал «Друг Читача» та Спілка Рекламістів.

Головним стрижнем Фестивалю є конкурсна частина, у якій можуть взяти участь всі охочі – видавці, художники-ілюстратори, студенти та будь-хто, хто зацікавлений питанням книжкової реклами. При чому на конкурс приймаються як і вже втілені у життя ідеї, так і абсолютно нові.

Детальніше...
 

В Одесі відкриють нові літературні таланти

e-mail Друк PDF

Другий дитячий літературний конкурс «Море талантів»В Одесі оголошено про Другий дитячий літературний конкурс «Море талантів». Головний приз у кожній віковій групі та в кожній номінації – електронна книга. Запрошуються до участі діти від 6 до 18 років, що проживають в Одесі і Одеській області.

Прийом конкурсних робіт - до 26 квітня 2013!

Учасники конкурсу діляться на три вікові групи:
• 6 - 10 років;
• 11 - 14 років;
• 15 - 18 років.

Конкурс проводиться в наступних номінаціях:
• мала проза (не більше 8 000 знаків);
• поезія (не більше трьох віршів).

Тематика робіт: Моя Одеса «Благословенні краї…»; Мій «Час великих очікувань»; «Ми з приятелем…»;  «Поняття такі є, як сором і совість, обов'язок і честь».  До участі у конкурсі приймаються вірші та мала проза російською та українською мовами.

Детальніше...
 


Сторінка 10 з 36

translator google


Голосування

Ви б дали гроші на "Народну Шевченківську премію"?
 

Хто Online

На даний момент 8 гостей на сайті

Чому нас потрібно підтримата

Скільки середній українець читає книжок на рік?
Скільки середній український студент може назвати імен українських сучасних письменників?
Чи знають нашу літературу за кордоном?
Чи може прожити український письменник на свої гонорари?
Поставте собі ці прості питання і відповіді будуть песимістичні...
Ми хочемо все змінити на краще.
І знаємо як це зробити.