Закарпатські діалоги - 2016

e-mail Друк PDF

Андрій Курков, Галина Вдовиченко, Галина Крук

З ініціативи Міністерства культури України, відомого сучасного вітчизняного письменника, кіносценариста і журналіста Андрія Куркова та за сприяння управління культури Закарпатської ОДА стартує новий культурно-просвітницький проект "Закарпатські діалоги".

Закарпатський проект має на меті встановити інтелектуальний діалог між представниками різних культур, які мешкають в одній області. Протягом 16-18 березня керівник "Закарпатських діалогів" Андрій Курков і гості Галина Вдовиченко та Галина Крук, а також провідні закарпатські письменники на чолі з координатором проекту на Закарпатті Михайлом Рошком відвідають декілька населених пунктів краю, зокрема, на Берегівщині та Виноградівщині. Культурна делегація зустрічатиметься з представниками місцевого самоврядування та громадськості, культурною і творчою інтелігенцією, освітянами. Діалоги будуватимуть на теми "Письменник і війна. Писати під час конфлікту", "Історичний міф та історична правда – їхній уплив на сьогодення", "Уявіть собі Карпатське море. Як розвивати уяву?", "Людина між політикою і культурою" та ін.

Детальніше...
 

Міжнародний конкурс на кращий твір для дітей «Корнійчуковська премія» приймає рукописи

e-mail Друк PDF

афіша «Корнійчуковська премія» 2016Якщо ви пишете для дітей - дійте: беріть участь у IV Міжнародному конкурсі на кращий твір для дітей «Корнійчуковська премія»!

«Корнійчуковська премія» - це можливість заявити про себе як про письменника. Твори лауреатів конкурсу стають об'єктом уваги видавців, а це дає шанс вашій розповіді, повісті, казці чи віршу знайти свого видавця і свого читача. За підсумками кожного конкурсу видається збірник творів переможців - унікальне подарункове видання, яке розповсюджується безкоштовно по школах та бібліотеках міста та області. Кращі твори публікуються також в літературних альманахах. Автори з України - переможці конкурсу отримають грошові премії.

Детальніше...
 

Планшет за малюнок. Триває прийом робіт на конкурс цифрового малюнка «iParus»

e-mail Друк PDF

конкурс цифрового малюнка «iParus»

Запрошуємо дітей та молодих людей від 6 до 18 років до участі в V Конкурсі дитячого цифрового малюнка «iParus», присвяченому мистецтву книжкової ілюстрації. Читайте книги! Малюйте! Опановуйте нові технології та покажіть світові свої таланти. Організатор конкурсу - громадська організація «Агентство регіонального розвитку». Співорганізатор - мережа магазинів гаджетів і аксесуарів «Цитрус».

Конкурс дитячого цифрового малюнка «iParus» входить до числа основних заходів Одеського міжнародного Корнійчуковського фестивалю дитячої літератури, який проходить у рамках Міжнародної книжкової виставки-ярмарку «Зеленая волна».

Терміни проведення V Конкурсу дитячого цифрового малюнка «iParus» - 1 листопада 2015 року - 15 липня 2016 року.

Останнє оновлення на Понеділок, 08 лютого 2016, 11:55 Детальніше...
 

На Одещині оголошено Конкурс малої прози "Українська Бесарабія"

e-mail Друк PDF

В рамках культурно-мистецького проекту «Бесарабські діалоги», ініційованого Міністерством культури та відомим українським письменником Андрієм Курковим, оголошується Конкурс малої прози «Українська Бесарабія».

Мистецький проект «Бесарабські діалоги» був презентований 24 листопада за участі Віце-прем’єр-міністра - Міністра культури В’ячеслава Кириленка та українських молодих письменників, учасників проекту.

Під час презентації проекту Андрій Курков оголосив про проведення письменницького конкурсу «Українська Бесарабія», до участі в якому запрошуються молоді автори Одещини.

Умови та правила участі у Конкурсі

Детальніше...
 

Книжкова сотня в Баришівці

e-mail Друк PDF

9 жовтня "Книжкова сотня" передала чергову партію замовлених книжок в Баришевську районну бібліотеку на Київщині. Ми вдячні директору Баришевської ЦБС Галині Василівні Пацаловській і всьому колективу бібліотеки за чудову організацію заходу та гостинність.

Короткий коментар від Андрія Кокотюхи:
Вона працює. Вона – це Книжкова сотня. Тепер на два фронти: фронт і тил. Книги йдуть для солдаті у госпіталі та на передок. І – в районні та сільські бібліотеки, як на фото. Це – Баришівський район, Київська область. 6 бібліотек, включно з Баришівською, отримали книги, які ЗАМОВИЛИ ЧИТАЧІ, а не Джойса. Паралельно йде процес реформування всього цього. Тому скоро так буде в Законі: бібліотекам будуть іти лише ті книги, на які є попит. Масовий. І видавати в Україні будуть це - літературу масового попиту.

Детальніше...
 

6-9 серпня Одеса запрошує на книжкову виставку

e-mail Друк PDF

Прес-реліз

В Одесі 6-9 серпня 2015 відбудеться XIX Міжнародна книжкова виставка-ярмарок «Зеленая волна», яка проходить за підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Української Асоціації видавців та книгорозповсюджувачів, Одеської міської ради, а також Асоціації з культурного і туристичного обміну Ради Європи (АСТЕ) й Одеського Дипломатичного клубу.

Організатор виставки - виставкова компанія «Експо-Юг-Сервіс», організатор програми - громадська організація «Агентство регіонального розвитку».

Книжковий ярмарок проходить під відкритим небом, на вулиці Дерибасівській. На чотири літні дні в Одесу з'їжджаються представники книжкового світу, налагоджуються зв'язки між учасниками книжкового процесу - видавцями, книгопродавцями і читачами. «Зеленая волна» як оперативний індикатор попиту на різну видавничу продукцію дає можливість проаналізувати стан книжкової галузі, простежити за її тенденціями.

Серед учасників «Зеленой волны» 2015 – видавництва, видавничі та культурні центри, книготорговельні підприємства. Представлений широкий асортимент книжкової продукції - художня, навчальна, науково-популярна, спеціальна, технічна, дитяча література, а також періодичні видання та друкована графіка.

Детальніше...
 


Сторінка 2 з 36

translator google


Голосування

Ви б дали гроші на "Народну Шевченківську премію"?
 

Хто Online

На даний момент 6 гостей на сайті

Чому нас потрібно підтримата

Скільки середній українець читає книжок на рік?
Скільки середній український студент може назвати імен українських сучасних письменників?
Чи знають нашу літературу за кордоном?
Чи може прожити український письменник на свої гонорари?
Поставте собі ці прості питання і відповіді будуть песимістичні...
Ми хочемо все змінити на краще.
І знаємо як це зробити.