Дегустація Літературної Країни Мрій

e-mail Друк PDF

22-23 червня у Києві відбудеться міжнародний етнофестиваль «Країна Мрій», у рамках якого працюватиме літературна частина. Поки триває підготовка до фестивалю, організатори пропонують вам унікальну можливість: на власні очі побачити, що готує для відвідувачів Літературна Країна Мрій цього року.

У середу, 13 червня, о 12:00, у дворику музею Івана Гончара (на вході до Співочого поля, вул. Лаврська, 29 - їхати від М «Арсенальна» автобусом №24 до кінцевої у напрямку Києво-Печерської Лаври) Просто неба, у дворику музею Івана Гончара

Детальніше...
 

Літературний Коньяк чекає на Україну

e-mail Друк PDF

Зустріч з керівництвом літературного фестивалю у м. Коньяк (Франція)Джерело: Укр.Літ. Портал української сучасної літератури

29 травня в Будинку письменників НСПУ відбулася робоча зустріч з керівництвом Фестивалю європейських літератур у м. Коньяк (Франція), присвячена участі України 2012 року (15-18 листопада), як спеціального гостя. Літературний фестиваль представляли його президент Ніколь Корнібер та виконавчий директор Софі Жюльєн, модерував захід Сергій Пантюк.

На початку зустрічі голова Спілки письменників Віктор Баранов побажав натхненої роботи учасникам зустрічі та наголосив, що ми всі європейці, знаходимося в одному культурному просторі і від нас залежить його розширення та збагачення. Відповідальний секретар Спілки Володимир Барна, “перегравши” слова радянських поетів, акцентував свій короткий виступ на тому, що лінія Київ-Париж – “це нормально, це родинно, це на віки”.

Детальніше...
 

Фотозвіт з літературних дебатів у Кіровограді

e-mail Друк PDF

23 травня письменники Антон КУШНІР та Валентин ТЕРЛЕЦЬКИЙ провели літературні дебати в Кіровоградському державному педагогічному університеті ім. В. Винниченка та в обласній бібліотеці ім. Д. Чижевського.


Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/kidruk/book-space.net/www/images/debaty120523
 

 

 

Панорама европейської літератури - фестиваль у місті Коньяк

e-mail Друк PDF

Анонс

30 травня 2012 року, початок о 18:30
Книгарня Є та
Французький інститут в Україні
запрошують на презентацію

Панорама европейської літератури - фестиваль у місті Коньяк

Наші гості:
Софі Жюльєн – директор фестивалю європейської літератури у м. Коньяк, Франція;
Ніколь Корнібер – президент фестивалю.

Цього року Україна стане спеціальним гостем на Фестивалі європейської літератури у місті Коньяк, при тому, вона є першою країною не членом Євросоюзу, що отримав таку честь. Заснований у 1988 році з нагоди сторіччя від дня народження Жана Моне – ідеолога сучасної об’єднаної Європи, Фестиваль Європейських літератур у м. Коньяк сприяє розвитку європейської культури і літератури. Фестиваль прагне бути простором, де європейські письменники і читачі зможуть вести діалог між собою. Щороку в листопаді (2012 року проходитиме 15-18 листопада) письменники та журналісти запрошуються до участі в круглих столах та конференціях з європейської культурної тематики. Метою заходів є вивчення культурного багатства європейської спадщини та демонстрація публіці культурних особливостей різних частин Європи.

Детальніше...
 

«Мости свободи...» українських письменників в Кіровограді

e-mail Друк PDF

23 травня письменники Антон КУШНІР та Валентин ТЕРЛЕЦЬКИЙ вперше проведуть літературні дебати в Кіровограді.

Тема обговорення «Мости свободи – шлях в Європу прокладуть українські письменники!». Спікери дебатів – письменники, і їх власне світосприйняття, почуття гідності і переконання повинні сприяти активізації громадської позиції суспільства, а запитання «Україна – кордони Європи?» стане основною темою публічних обговорень.

Зустріч розпочнеться об 11:00 в залі для науковців бібліотеки КДПУ ім. В. Винниченка, 3-й поверх (вул. Шевченка, 1).

З 16:00 на спілкування з письменниками запрошує обласна бібліотека ім. Д. Чижевського (зал гуманітарних наук, 3 поверх, вул. Велика Перспективна, 24).

Вхід на всі заходи вільний.

Співорганізатор у Кіровограді – «Український клуб». Організатори дебатів висловлюють подяку Олександру Ратушняку за допомогу в проведенні заходів.

Детальніше...
 

В Міжнародний день музеїв літературні дебати пройдуть в музеї

e-mail Друк PDF

18 травня в Міжнародний день музеїв київськи письменники Андрій КОКОТЮХА та Євгенія КОНОНЕНКО проведуть літературні зустрічі в Новоград-Волинському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки (вул. Соборності, буд. 94).

На цей день співробітниками музею заплановано низку святкових заходів за участі готей, зокрема о 15:00 розпочнеться відкрита дискусія на тему «Книга в епоху новітніх технологій».

Організатори дебатів висловлюють подяку керівнику музею Римський Вірі Омелянівні за допомогу в проведенні зустрічі.

Детальніше...
 


Сторінка 17 з 36

translator google


Голосування

Ви б дали гроші на "Народну Шевченківську премію"?
 

Хто Online

На даний момент 8 гостей на сайті

Чому нас потрібно підтримата

Скільки середній українець читає книжок на рік?
Скільки середній український студент може назвати імен українських сучасних письменників?
Чи знають нашу літературу за кордоном?
Чи може прожити український письменник на свої гонорари?
Поставте собі ці прості питання і відповіді будуть песимістичні...
Ми хочемо все змінити на краще.
І знаємо як це зробити.