головна Проекти Дебати На Вінниччині відкрита платформа для дебатів про права людини - будуємо мости свободи

На Вінниччині відкрита платформа для дебатів про права людини - будуємо мости свободи

e-mail Друк PDF

Джерело: Урядовий портал та Вінницька обласна державна адміністрація

У рамках обласної молодіжної програми «Мистецька кав’ярня» 20 листопада 2011 року за підтримки Посольства Норвегії в Україні, Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» та управління у справах сім’ї та молоді Вінницької облдержадміністрації пройшли дебати під назвою «Відкрита платформа для дебатів про права людини – будуємо мости свободи».

У заході взяли участь письменники Артем Чапай та Антон Кушнір, які обговорювали тему «Молодіжні субкультури – право людини на самовираження чи загроза суспільству». Модерував дискусію літературознавець Олександр Вешелені. Слід зазначити, що жваве обговорення та дискутування усіх учасників заходу підкреслило, що дана тема є актуальною та цікавою великій кількості молоді.

Організаторам заходу вдалось створити діалоговий майданчик для молоді, яку представляли члени молодіжних організацій, депутати Студентського Парламенту Вінниччини, молоді літератори, журналісти та інші. Такого формату заходи дозволяють розглянути питання не однобоко, а з різних сторін. Кожен учасник мав можливість поставити питання дебатерам, а також висловити власну точку зору.

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 листопада 2011, 18:28  

translator google

ПРОЕКТ підтримують

 

ПАРТНЕРИ
першого етапу