головна Проекти Дебати Дискусія в Миколаєві над Дністром

Дискусія в Миколаєві над Дністром

e-mail Друк PDF

В рамках «Книжкової толоки», що вже вшосте проводиться в Миколаєві на Львівщині пройдуть письменницькі дебати. В неділю 18 березня Вікторія ГОРБУНОВА (Житомир) разом з Мариною ГРИМИЧ (Київ) обговорять тему «Чи може читання подолати депресію?».
Обговорення проходитиме в Світлиці Миколаївської районної центральної бібліотеки і розпочнеться о 13:00. Вхід вільний.

Марина ГримичВікторія ГорбуноваОбидві письменниці, твори яких відзначені на літературних конкурсах, відомі своїм науковим доробком: Марина Гримич - доктор історичних наук, кандидат філологічних наук, відомий етнограф; Вікторія Горбунова - кандидат психологічних наук, доцент, нині працює над докторською дисертацією, фахівець з проблем психології командотворення.

Поїздка письменниць на Львівщину відбувається відповідно до плану другого етапу спільного Проекту «Відкрита платформа для дебатів» Благодійного фонду "Фундація видавництва «Кальварія»" та ГО «Книжковий простір». Цей етап має назву «Література в українському контексті» і проходитиме до травня місяця 2012 року. Проект, який ставить за мету пропагування та поширення європейської практики публічного спілкування та діалогу, підтримано Програмою і³ Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Спікери дебатів – письменники, і їх власне світосприйняття, почуття гідності і переконання повинні сприяти активізації громадської позиції суспільства.

 

translator google

ПРОЕКТ підтримують

 

ПАРТНЕРИ
першого етапу