головна Проекти Дебати Літературні дебати в Одесі у Всесвітній день книги

Літературні дебати в Одесі у Всесвітній день книги

e-mail Друк PDF

Сергій ПантюкМіла Іванцова23 квітня в рамках відзначення Всесвітнього дня книги та авторського права в Одесі пройдуть дебати з відомими українськими письменниками Мілою ІВАНЦОВОЮ та Сергієм ПАНТЮКОМ на тему «Книга в епоху новітніх технологій».

Захід пройде в «Книгарні-Кав’ярні» (Одеса, вул. Катерининська, 77), початок о 18:00.

В цей же день з 12:00 у письменників запланована зустріч зі студентами Національної академії державного управління при Президентові України.

На заходи вхід вільний.

 

Поїздка письменників в Одесу відбувається відповідно до плану другого етапу спільного Проекту «Відкрита платформа для дебатів» Благодійного фонду "Фундація видавництва «Кальварія»" та ГО «Книжковий простір». Цей етап має назву «Література в українському контексті» і проходитиме до травня місяця 2012 року. Проект, який ставить за мету пропагування та поширення європейської практики публічного спілкування та діалогу, підтримано Програмою і³ Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Спікери дебатів – письменники, і їх власне світосприйняття, почуття гідності і переконання повинні сприяти активізації громадської позиції суспільства.

 

translator google

ПРОЕКТ підтримують

 

ПАРТНЕРИ
першого етапу