головна Проекти Дебати Любко Дереш з радістю привіз в Запоріжжя найгіршу книжку року

Любко Дереш з радістю привіз в Запоріжжя найгіршу книжку року

e-mail Друк PDF

Джерело: сайт Класичного приватного університету

Любко Дереш презентував нову книгу, нового письменника і дискутував про сучасні технології в Запорізькій обласній бібліотеці ім. О. М. Горького.

26 квітня в Запорізькій обласній бібліотеці ім. М. Горького зібралися лише справжні шанувальники сучасної української прози. Людей на зустріч з уже іменитим українським письменником Любком Дерешем і ще маловідомим дебютантом Антоном Кушніром, переможцем конкурсу «Коронація слова», прийшло небагато. Можливо, тому, що інші спілкувалися з літераторами в Запорізькому національному університеті кількома годинами раніше.

 

На початку втомлені обличчя молодих прозаїків не вселяли оптимізму. Але через кілька хвилин розгорілася дискусія, що розділила присутніх на два табори: прихильників електронних носіїв і шанувальників «дерев'яної» книги. А письменники цього і домагалися. Мета проекту «Більше країн – більше книг», у рамках якого Дереш і Кушнір приїхали до Запоріжжя: проведення дебатів про роль книги в світі сучасної інформації.

Дискутували довго і емоційно. Бібліотекарі захищали традиційну книжку. На їхню думку, читаючи з екрана, твір не відчуєш. Початківець-письменник Антон Кушнір відстоював честь комп'ютерного прогресу, в «особі» планшетів і телефонів. І, як це буває зазвичай в суперечці, в кінці кінців, кожен залишився при своїй думці. Закінчилося все презентацією нових книг. Любко Дереш привіз запорізьким книгоманам алхімічну комедію «Голова Якова». ЗМІ вже встигли назвати нове творіння прозаїка і найочікуванішою книгою, і найгіршою. Хоча сам письменник від такої критики нітрохи не засмучений: «Я щасливий, що склалася така ситуація. Значить, книга викликала реакцію, зачепила «хворі» місця».

Дебютант року Антон Кушнір піарив свій перший роман «Urban Strike»: соціальний текст для міської молоді.

Анастасія Кізерман, студентка ІІІ курсу ІЖМК

 

translator google

ПРОЕКТ підтримують

 

ПАРТНЕРИ
першого етапу