головна Проекти Дебати Анна Багряна та Тимофій Гаврилів вперше проведуть літературні дебати на Закарпатті

Анна Багряна та Тимофій Гаврилів вперше проведуть літературні дебати на Закарпатті

e-mail Друк PDF

14-15 травня письменники Анна БАГРЯНА та Тимофій ГАВРИЛІВ вперше проведуть літературні дебати на Закарпатті.

У понеділок, 14 травня, о 16:00 розпочнеться дискусія на тему «Мости свободи - шлях в Європу прокладуть українські письменники» в приміщенні Закарпатської організації Національної спілки письменників України (Ужгород, вул. Жупанатська, 3).

На наступний день, у вівторок 15 травня з 16:00 Тимофій Гаврилів та Анна Багряна обговорюватимуть тему «Література як свобода висловлення думки» з читачами в міській бібліотеці Мукачева (вул. Духновича, 1).

Вхід на всі заходи вільний.

Організатори дебатів висловлюють подяку журналісту та письменнику Олександру Гаврошу за допомогу в проведенні заходів.

Поїздка письменників відбувається відповідно до плану другого етапу спільного Проекту «Відкрита платформа для дебатів» Благодійного фонду "Фундація видавництва «Кальварія»" та ГО «Книжковий простір». Цей етап має назву «Література в українському контексті» і проходитиме до травня місяця 2012 року. Проект, який ставить за мету пропагування та поширення європейської практики публічного спілкування та діалогу, підтримано Програмою і³ Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Спікери дебатів – письменники, і їх власне світосприйняття, почуття гідності і переконання повинні сприяти активізації громадської позиції суспільства.

 

translator google

ПРОЕКТ підтримують

 

ПАРТНЕРИ
першого етапу