головна Виставки Дегустація Літературної Країни Мрій

Дегустація Літературної Країни Мрій

e-mail Друк PDF

22-23 червня у Києві відбудеться міжнародний етнофестиваль «Країна Мрій», у рамках якого працюватиме літературна частина. Поки триває підготовка до фестивалю, організатори пропонують вам унікальну можливість: на власні очі побачити, що готує для відвідувачів Літературна Країна Мрій цього року.

У середу, 13 червня, о 12:00, у дворику музею Івана Гончара (на вході до Співочого поля, вул. Лаврська, 29 - їхати від М «Арсенальна» автобусом №24 до кінцевої у напрямку Києво-Печерської Лаври) Просто неба, у дворику музею Івана Гончара

ВИ ЗМОЖЕТЕ:  
Дізнатись про новинки, новації, зміни та відмінності цьогорічної «Країни Мрій» від ініціатора фестивалю Олега Скрипки. Це вже ІХ «Країна Мрій» і з кожним роком етнофестиваль набуває все більшої популярності та все більших обертів.  
Побачити та почути першого переможця Кобзарського слему, фіналіста шоу «Україна має талант» — унікального кобзаря — Ярослава Джуся! На «Країні Мрій» відбудеться вже третє змагання кобзарів – слем, який збирає неймовірну кількість глядачів.  Дізнаєтесь, що нового чекати від ІІІ Кобзарського слему.
Першими покуштувати письменницьку «кашу із сокири». Під час «Країни Мрій» у дворику музею Гончара письменики варитимуть «Кашу із сокири». Міла Іванцова, Дара Корній, Світлана Поваляєва, Олександр Есаулов, Леся Мудрак та інші частуватимуть читачів цікавими історіями та оригінальною кашою. А 13 червня Брати Капранови зварять кашу із сокири спеціально для журналістів.
Почути кримськотатарську поезію мовою оригіналу. Під час «Країни мрій» на Літературній сцені відбуватимуться виступи представників гагаузької, болгарської, ромської, татарської та інших етнічних літератур України. 13 червня, за десять днів до фестивалю, спеціально для вас виступить кримськотатарський поет Сервер Садиков.  
Навчитись малювати у дві руки. 13 червня дніпропетровські художниці, майстрині та дизайнерки сестри-близнючки Аліна та Каріна Гаєві проведуть майстер-клас для журналістів. Гості «Країни мрій» на майданчику «Майстер-кляса» зможуть навчитися каліграфії, ілюструванню книжок, паперовій пластиці та взяти участь в інших цікавих майстер-класах.

Все це і багато іншого чекає на відвідувачів «Літературної Країни мрій». Не пропустіть можливості побачити частину дійства раніше за інших – у середу 13 червня, о 12:00!  
Вхід вільний.

Акредитація ЗМІ. Контактна особа: (044) 467 50 24, (067) 328 32 03, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду – Анна Богородіченко.

«Літературна Країна Мрій» відбудеться за підтримки фонду Арсенія Яценюка «Відкрий Україну».

Ініціатор «Країни Мрій» – Олег Скрипка. Куратори «Літературної Країни Мрій» – Брати Капранови.

Інформаційні партнери: Країна, Газета по-українськи, Український тиждень, ICTV, День, ЛітАкцент, Буквоїд, Книжкова полиця (ТРК «Рудана»), книжковий магазин «Читайка», Смачно.

 

translator google