головна Анонси Книжковий Салон в Парижі

Книжковий Салон в Парижі

e-mail Друк PDF

Паризький Книжковий Салон 2013

В рамках проекту "Більше країн - Більше книжок" група громадських організацій (Українська Асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Фундація видавництва "Кальварія", ГО "Форум видавців", ГО "Книжковий простір") планує участь української делегації у одній з найвідоміших у світі літературно-книжкових подій року - Книжковому Салоні в Парижі (22-25 березня 2013 р.).

В 2012 році на цьому кожному ярмарку було представлено понад дві тисячі видавництв з 44 країн світу, а кількість відвідувачів перевищіла 190 тис. осіб.

Спеціальними гостями 2013 року на Салоні в Парижі будуть Румунія та м. Барселона, очікується участь майже трьохсот письменників. В рамках ярмарку проходить велика кількість літературно-мистецьких заходів за участі письменників, перекладачів, художників, видавців.

На Книжковому Салоні Україна буде представлена окремим стендом, оперативне управління якими здійснюють громадські організації при фінансуванні Фонду Арсенія Яценюка, а можливість поїздки письменників забезпечується Фондом Ріната Ахметова та Посольством Франції в Україні.

В заходах ярмарку в Парижі візьмуть участь українські письменники: Ірен Роздобудько, Марина Гримич, Євгенія Кононенко, Любко Дереш, Антон Кушнір.

Запрошуємо журналістів приєднатися до української команди у Франції для висвітлення цих подій. На жаль ми не можемо забезпечити фінансування участі журналістів у цих заходах, але будемо максимально сприяти в організації поїздки та оптимізації витрат.

З радістю відповімо на всі Ваші запитання.

Координатор - Микола Кравченко (ГО "Книжковий простір"), ел. адреса book.prostir[@]gmail.com

 

translator google