головна Анонси Перший фестиваль книжкової реклами у рамках виставки «МЕДВІН: Книжковий Світ-2013»

Перший фестиваль книжкової реклами у рамках виставки «МЕДВІН: Книжковий Світ-2013»

e-mail Друк PDF

Перший Фестиваль книжкової реклами «Клепка;-)»11-13 квітня у рамках виставки «МЕДВІН: Книжковий Світ-2013» розпочне роботу Перший Фестиваль книжкової реклами «Клепка;-)».

Засновниками цього надважливого для вітчизняної видавничої справи починання стали Українська асоціація книговидавців та книгорозповсюджувачів, Інститут реклами, виставкова компанія «Медвін», книжковий портал «Друг Читача» та Спілка Рекламістів.

Головним стрижнем Фестивалю є конкурсна частина, у якій можуть взяти участь всі охочі – видавці, художники-ілюстратори, студенти та будь-хто, хто зацікавлений питанням книжкової реклами. При чому на конкурс приймаються як і вже втілені у життя ідеї, так і абсолютно нові.

Проявити і показати себе креативщикам та рекламістам буде у чому. Це і графічна реклама, і відео-реклама, і рекламні кампанії, і акції, а також книжкова обкладинка як найперший і найдієвіший інструмент реклами.

Крім того, під час роботи Фестивалю будуть проводитися круглі столи, семінари, лекції для професіоналів та студентів. І все це для того, щоб книжка жила, книжка створювалася, книжка знаходила свого читача!

Більше інформації читайте на сайті «Друг Читача».

 

translator google