головна

6 – 8 червня 2013 р. відбудеться Всеукраїнська виставка-форумі «Українська книга на Одещині»

e-mail Друк PDF

6 – 8 червня 2013 року Міністерство культури України, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Одеська національна наукова бібліотека ім. Максима Горького, за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної та Одеської міської рад, проводять XIV Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Основна мета заходу - збереження та примноження духовного і культурного надбання українського народу, створення сприятливих умов для видання та популяризації української книги, поповнення бібліотек Південного регіону новими виданнями, розповсюдження книг серед читачів, підтримка молодих учених, письменників і поетів.

Програма виставки передбачає широкий спектр інформаційно-рекламних заходів. Серед них: презентації нових видань, видавництв, видавничих проектів; конференції, зустрічі з видавцями, діловими людьми, поетами і письменниками; автограф-сесії, майстер-класи; семінари для бібліотечних працівників тощо. Більш детальну інформацію та форму заявки можна отримати на сайті бібліотеки ім. Горького.

 

translator google