головна Анонси КОНТЕКСТ-2: школа літературної критики і книжкової журналістики

КОНТЕКСТ-2: школа літературної критики і книжкової журналістики

e-mail Друк PDF

У межах XX Міжнародного книжкового «Форуму видавців у Львові» уже вдруге відбуватиметься проект «Контекст», спрямований на розвиток літературної сфери в Україні. Цей захід здійснюється за підтримки Програми і³ «Ідея – Імпульс – Інновація» Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України».

Якщо минулого року «Контекст» був сфокусований на менеджменті літератури, то цього разу заходи проекту спрямовані на літературну критику та книжкову журналістику. Дана сфера, на нашу думку, потребує активізації та пожвавлення, молодих фахівців та ширшого кола зацікавлених осіб.

Проект включає дві складові:
навчально-дискусійну, під час якої молоді критики і журналісти відвідають унікальні воркшопи від експертів з іноземних країн та візьмуть участь у дискусіях навколо проблематики книжкової журналістики в Україні;
і практичну, під час якої кожен учасник представить робочий матеріал, виготовлений власне під час проекту (у текстовому і відео-форматі) – інтерв’ю з одним із гостей фестивалю або аналітичний матеріал про подію чи книжку, представлену на Форумі.

 

Щоб зголоситись до участі у проекті, потрібно надіслати:
► Заповнену заявку, яку слід скачати за посиланням http://ge.tt/56VNFjj/v/0?c.
► Опубліковану рецензію чи матеріал, який стосується сучасної української літератури, актуальних перекладів українською мовою, книжкової тематики загалом (слід вказати місце публікації чи посилання на неї).
► Мотиваційний лист (2000-3000 знаків), в якому автор повинен представити власне бачення майбутнього розвитку книжкової журналістики/літературної критики в Україні, а також зазначити особистий вклад в цей розвиток.
► Портретне фото (у форматі JPG, розміром від 1 до 3 Мб).

Більше інформації можна отримати на сайті Форуму.

 

translator google