головна Проекти Фест. Інсбрук. Фото: Творча зустріч з учасниками першого Українського літературного Фестивалю в Інсбруці

Творча зустріч з учасниками першого Українського літературного Фестивалю в Інсбруці

e-mail Друк PDF

Виступ Миколи Кравченка. Фото Українського вільного університетуДжерело: сайт "Українського вільного університету"

16 жовтня 2013 року у приміщенні Українського Вільного Університету відбулася творча зустріч із учасниками першого українського літературного фестивалю в Інсбруці Любком Дерешом, Іваном Рябчієм, Валерією Радзієвською та Миколою Кравченком.

У літературному вечорі взяли участь студенти, випускники УВУ та інших вищих навчальних закладів, громада міста Мюнхена, СУСН, редактор журналу «У нас в Баварії» Ольга Котлицька, а також представники Генерального консульства України у Мюнхені – Ірина Лисенко та Олеся Костюк.

Урочисто захід відкрила ректор УВУ, проф. Ярослава Мельник, яка виступила із вступним вітальним словом. У рамках зустрічі Микола Кравченко розповів про становище друку українського слова в Україні, динаміку продажу української літератури з 2008 – 2013 рр., популяризацію українських письменників та сучасної української літератури в Україні та за кордоном, літературні конкурси, за допомогою яких письменники-початківці можуть прославитися.

Іван Рябчій – український журналіст, письменник, перекладач поділився з аудиторією про стан публікацій перекладів творів зарубіжної літератури, зокрема англійською, французькою, німецькою мовами на українську, а також – перекладів української літератури на інші європейські мови.

Молодий український письменник Любко Дереш презентував свої нові твори «Миротворець», «Остання любов Асури Махараджа», зачитуючи уривки з окремих розділів. Усі гості із великою цікавістю слухали доповідача.

Після презентації книг гості мали змогу обмінятися враженнями від почутого, поспілкуватися із учасниками першого українського літературного фестивалю в Інсбруці, а також придбати книги.

Ми дякуємо всім, хто був з нами у цей вечір, і будемо раді знову вітати Вас на заходах Українського Вільного Університету в Мюнхені.

Фото з сайту Українського вільного університету

 

translator google