головна

5 червня оголосять переможців конкурсу "Коронація слова"

e-mail Друк PDF

5 червня 2014 з 17:00 розпочнеться чотирнадцята церемонія нагородження переможців міжнародного літературного конкурсу "Коронація слова". Подія відбуватиметься в історичній будівлі Києва - Центральному будинку Збройних сил України (Київ, вул. Грушевсього, 30/1).

Золоті, срібні та бронзові статуетки лауреатів вручатимуться у номінаціях: “Романи”, “Кіносценарії”, “П’єси”, “Пісенна лірика”, “Твори для дітей”.

Генеральний спонсор «Коронації слова» - «Монделіс Україна» (Крафт Фудз), Тетяна та Юрій Логуші в 1999 році розпочали нову літературну епоху в незалежній Україні. Сьогодні про унікальний та авторитетний конкурс, який відзначає саме рукопис, та талановитих переможців, знає весь світ.

Пряма інтернет-трансляція події (забезпечення компанії «Адамант») відбуватиметься на сайтах: koronatsiya.com, megogo.net, adamant.ua.

Контакти організаторів

Запрошення: 095 000 7 000. Організаційні питання, партнерської участі, спецвідзнак: 067 232 50 20, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Книжковий стенд «Коронації слова» (для видавців): 066 760 26 49, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

translator google