головна Анонси Відкриття міжнародного фестивалю військової пісні "Озброєні музою"

Відкриття міжнародного фестивалю військової пісні "Озброєні музою"

e-mail Друк PDF

Фонд Мистецька скарбницяПрес-реліз

ВІДКРИТТЯ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ ВІЙСЬКОВОЇ ПІСНІ «ОЗБРОЄНІ МУЗОЮ» СТАРТОВИМ КОНЦЕРТОМ ІСНУЮЧИХ ВІЙСЬКОВИХ ПІСЕНЬ

24 жовтня 2014 року, в 19.00 у Будинку офіцерів Збройних сил України у м. Києві стартує надзвичайно важливий захід, у рамках відкриття Міжнародного фестивалю - концерт відомих військових пісень від популярних виконавців, який покаже орієнтири та спонукатиме молодь до творчості.

Міжнародний благодійний фонд Тетяни Логуш “Мистецька скарбниця» спільно з Міністерством Оборони України, Міністерством культури України, Всеукраїнською організацією «Дитинство» та за підтримки політичної партії «Народний фронт» започаткували вкрай важливий і потрібний на сьогоднішній день конкурс кращої військової пісні. Завдяки цьому проекту появляться нові імена та нові військові хіти, які вестимуть у бій, зміцнюватимуть бойовий дух наших солдатів, та які співатиме наше майбутнє покоління.

Фестиваль розпочав свій шлях символічного 14 жовтня 2014 року, на День захисника України, та проведе низку відбіркових турів, які визначать переможців. Заключний Гала–концерт пройде в Національному Палаці «Україна».

Чекаємо на Вас : 24 жовтня 2014 року, 0 19.00 у Центральному Будинку офіцерів, вул. Грушевського, 30/1.

В програмі беруть участь:
Президентський оркестр, Ансамбль пісні і танцю Збройних сил України, Анатолій Матвійчук, Антитіла, Антін Мухарський, Маша Собко, Брати Капранови, Роман Невідомський, «Рутенія», «Українські Барви», «Полікарп», «Mad Heads», «Тарута», Тіана Роз, Сестри Тельнюк, Тетяна Піскарьова, «Kozak System», Димитр Христов (Болгарія) та інші.

Вхід вільний. Будуть працювати волонтери із Донбасу, які з вдячністю приймуть від вас благодійні внески, та передадуть їх в АТО для потреб нашим захисникам.

Організаційні питання: 050 469 0343, 067 252 5020, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Акредитація ЗМІ і ТБ, організація коментарів і інтерв'ю: +38 067 232 5020, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

translator google