головна Новини На Одещині оголошено Конкурс малої прози "Українська Бесарабія"

На Одещині оголошено Конкурс малої прози "Українська Бесарабія"

e-mail Друк PDF

В рамках культурно-мистецького проекту «Бесарабські діалоги», ініційованого Міністерством культури та відомим українським письменником Андрієм Курковим, оголошується Конкурс малої прози «Українська Бесарабія».

Мистецький проект «Бесарабські діалоги» був презентований 24 листопада за участі Віце-прем’єр-міністра - Міністра культури В’ячеслава Кириленка та українських молодих письменників, учасників проекту.

Під час презентації проекту Андрій Курков оголосив про проведення письменницького конкурсу «Українська Бесарабія», до участі в якому запрошуються молоді автори Одещини.

Умови та правила участі у Конкурсі

 

1. На Конкурс малої прози «Українська Бесарабія» (далі – Конкурс) приймаються рукописи прозових творів (далі – Рукописи) обсягом до 10 тисяч знаків (з пробілами).

2. Жанрових та сюжетних обмежень для Рукописів при поданні на Конкурс не висувається.

3. Рукописи можуть бути написані українською або російською мовами.

4. Рукописи на Конкурс можуть подавати лише автори, яким на 10 грудня 2015 року ще не виповнилося 35 років та які проживають в Одесі та Одеській області.

5. На Конкурс можуть подаватися лише оригінальні твори, які до 10 грудня 2015 року ще не оприлюднювалися (в т.ч. через інтернет).

6. Конкурс призначає компетентне жури, яке відзначає авторів 7 кращих Рукописів, які отримують диплом Лауреата та запрошуються до участі в семінарі-тренінгу (в грудні 2015 року).
Головою журі Конкурсу є письменник Андрій Курков.
Результати роботи журі оголошуються 10 грудня 2015 року та публікуються на сайті Міністерства культури України.
Рішення журі є остаточним і обговоренню та оскарженню не підлягає.
Рукописи подаються в електронному вигляді ( електронний файл) у форматі doc або pdf, або txt на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

7. Разом з Рукописом надсилається Авторська довідка, де автор Рукопису вказує про себе: ПІБ та літературний псевдонім (якщо є), дата народження, місце проживання, контактні дані (номер телефону, електронна адреса), коротка творча біографія.

8. Останній термін подання Рукописів 04 грудня 2015 року 24:00.

9. Подані на Конкурс Рукописи не рецензуються та листування з Авторами не здійснюється. 10.Конкурс розглядає всі подані твори як такі, що захищені авторським правом. Оргкомітет Конкурсу

 

translator google