головна Новини Планшет за малюнок. Триває прийом робіт на конкурс цифрового малюнка «iParus»

Планшет за малюнок. Триває прийом робіт на конкурс цифрового малюнка «iParus»

e-mail Друк PDF

конкурс цифрового малюнка «iParus»

Запрошуємо дітей та молодих людей від 6 до 18 років до участі в V Конкурсі дитячого цифрового малюнка «iParus», присвяченому мистецтву книжкової ілюстрації. Читайте книги! Малюйте! Опановуйте нові технології та покажіть світові свої таланти. Організатор конкурсу - громадська організація «Агентство регіонального розвитку». Співорганізатор - мережа магазинів гаджетів і аксесуарів «Цитрус».

Конкурс дитячого цифрового малюнка «iParus» входить до числа основних заходів Одеського міжнародного Корнійчуковського фестивалю дитячої літератури, який проходить у рамках Міжнародної книжкової виставки-ярмарку «Зеленая волна».

Терміни проведення V Конкурсу дитячого цифрового малюнка «iParus» - 1 листопада 2015 року - 15 липня 2016 року.

Тематика конкурсу приурочена до знакових ювілейних дат 2016 року.

Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно намалювати ілюстрацію на вибір: до роману «Пригоди Тома Сойєра» Марка Твена, повісті «Чарівник Смарагдового міста» Олександра Волкова, творів Станіслава Лема, роману «Золоте теля» Іллі Ільфа і Євгена Петрова, «Трилогії про Незнайку» Миколи Носова. Малюнок може бути створений як з використанням особистого планшета або комп'ютера, так і в спеціальних художніх зонах в магазинах мережі гаджетів і аксесуарів «Цитрус».

У журі конкурсу - відомі художники, досвідчені майстри графіки та ілюстрації, дизайнери, педагоги, маркетологи. У фіналі конкурсу, який відбудеться 5 серпня в рамках XX Міжнародної книжкової виставки-ярмарку «Зеленая волна» та IV Одеського міжнародного Корнійчуковського фестивалю дитячої літератури, візьмуть участь 10 кращих авторів, які в режимі on-line протягом 40 хвилин будуть створювати ілюстрації за тематикою конкурсу.

Головний приз - планшет (модель буде оголошена пізніше).

Кращі роботи будуть відібрані для ілюстрацій в альманах V Дитячого літературного конкурсу «Море талантів». У ході конкурсу буде багато цікавого спілкування та майстер-класи по цифровому малюнку і живопису.

Розвивайтеся, творіть, вигравайте призи та подарунки!

Інформація про конкурс: http://iparus.citrus.ua/

Інформація про всі конкурси Корнійчуковського фестивалю: http://expodessa.com/books/events/

Останнє оновлення на Понеділок, 08 лютого 2016, 11:55  

translator google