головна Анонси Міжнародний конкурс на кращий твір для дітей «Корнійчуковська премія» приймає рукописи

Міжнародний конкурс на кращий твір для дітей «Корнійчуковська премія» приймає рукописи

e-mail Друк PDF

афіша «Корнійчуковська премія» 2016Якщо ви пишете для дітей - дійте: беріть участь у IV Міжнародному конкурсі на кращий твір для дітей «Корнійчуковська премія»!

«Корнійчуковська премія» - це можливість заявити про себе як про письменника. Твори лауреатів конкурсу стають об'єктом уваги видавців, а це дає шанс вашій розповіді, повісті, казці чи віршу знайти свого видавця і свого читача. За підсумками кожного конкурсу видається збірник творів переможців - унікальне подарункове видання, яке розповсюджується безкоштовно по школах та бібліотеках міста та області. Кращі твори публікуються також в літературних альманахах. Автори з України - переможці конкурсу отримають грошові премії.

 

Міжнародний конкурс на кращий твір для дітей «Корнійчуковська премія» входить до числа основних заходів Одеського міжнародного Корнійчуковського фестивалю дитячої літератури, який ось уже п'ять років проходить в рамках Міжнародної книжкової виставки-ярмарку «Зеленая волна». За час свого існування конкурс «Корнійчуковська премія» об'єднав навколо себе більше 1000 дитячих письменників і поетів з України, Росії, Білорусії, Німеччини, Ізраїлю, Казахстану, Словаччини та США. Всього було розглянуто близько 5000 робіт. У 2015 році на конкурс надійшло 926 робіт з 15 різних країн. Наймолодшому переможцю конкурсу 2015 року - 18 років, самому дорослому - 73 роки. У творчості немає кордонів і вікових рамок. Пишіть!

Прийом конкурсних робіт триває до 1 травня 2016 року.

Нагородження переможців відбудеться 5 серпня на XX Міжнародній книжковій виставці-ярмарку «Зеленая волна».

Подробиці конкурсу та приймання робіт: http://expodessa.com/books/events/209/

Організатор - громадська організація «Агентство регіонального розвитку», за підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

 

translator google