головна Виставки Книжковий Арсенал - 2017

Книжковий Арсенал - 2017

e-mail Друк PDF

Книжковий АрсеналVII Міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал буде проходити з 17 по 21 травня. Незмінним місцем проведення фестивалю стане культурно-мистецький та музейний комплекс Мистецький Арсенал.

У рамках Книжкового Арсеналу свої новинки представлять понад 150 видавництв, також організатори обіцяють авторські та тематичні програми та проекти, цікаві дискусії та лекції, благодійні акції, виставки ілюстрацій і артінсталяції, кінопокази, музичні перфоманси та багато іншого.

З повною програмою Книжкового Арсеналу 2017 можна ознайомитися на сайті Мистецького Арсеналу.

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» ‒ щорічний проект Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал», започаткований у 2011 році.

Місія Книжкового Арсеналу ‒ сприяти розвитку українського літературно-мистецького середовища та книжкового ринку шляхом міжнародного обміну й поширення найкращих світових практик. У центрі уваги фестивалю ‒ культурна і освітня модернізація, популяризація читання. Книжковий Арсенал розглядає книгу не лише як інтелектуальний продукт і атрибут сучасного стилю життя, але й як інструмент культурної дипломатії, що має посилювати присутність України у світі, як сферу для інновацій, що активно взаємодіє з іншими креативними індустріями.

Сьогодні це найбільша подія у Східній Європі, що поєднує літературу та мистецтво. Щороку у фестивалі беруть участь понад 200 визначних українських і міжнародних письменників, митців і експертів книжкового ринку, а ярмарок презентує більше 150 українських видавництв і культурних експонентів. Книжковий Арсенал має виразний міждисциплінарний підхід, в його рамках відбуваються різноманітні програми ‒ літературна, дитяча, мистецька, музична та ін. Партнерами Книжкового Арсеналу є міжнародні культурні центри, посольства, літературні фестивалі, культурні фонди, бібліотеки, профільні асоціації і музеї, освітні заклади. Територія фестивалю займає близько 16 000 кв.м., а аудиторія за п’ять днів у 2015 році склала понад 60 000 відвідувачів.

 

translator google