головна Виставки 28-30 квітня: Львівський міжнародний дитячий фестиваль

28-30 квітня: Львівський міжнародний дитячий фестиваль

e-mail Друк PDF

28-30 квітня 2011 р. проходитиме Львівський міжнародний дитячий фестиваль (Палац Мистецтв, вул. Коперніка, 17). Це унікальна подія, що має на меті розвинути творчий, інтелектуальний та фізичний потенціал дітей, залучити їх до цікавого і осмисленого дозвілля.

Єдиний в Україні! Започаткований у Львові!

Проводиться неприбутковою громадською організацією «Форум видавців» спільно з Львівською міською радою, Львівською обласною радою, Львівською обласною державною адміністрацією і Посольством Литовської Республіки в Україні.

 

 

ОСНОВНІ ЗАХОДИ ЛЬВІВСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО ДИТЯЧОГО ФЕСТИВАЛЮ:

 

Фестиваль дитячої творчості та мистецтва. 120 годин безкоштовних майстер-класів. Проводиться вперше в Україні!
Міжнародна виставка ілюстрацій до дитячих книжок. Проводиться вперше в Україні»
Всеукраїнський фестиваль дитячого читання «Книгоманія». Проводиться з 2002 р.
Книжковий ярмарок «Форум – дітям». Книжки за цінами видавців. Проводиться з 2007 р.

А ТАКОЖ:

28 квітня, 10.30-11.30. Парад учасників фестивалю. Площа Ринок – проспект Свободи – вул. Коперніка (Палац Мистецтв). Яскрава кольорова хода дітей в костюмах літературних героїв, учасників танцювальних і театральних дитячих колективів, спортсменів, найкращих читачів з усіх областей України.

28 квітня 12.00-13.00, Палац Мистецтв, вул. Коперніка, 17 Урочисте відкриття за участі офіційних талісманів Турніру «ЄВРО 2012» Славека і Славка!

28-30 квітня. Міжнародна виставка ілюстрацій до дитячих книжок. Вперше в Україні 400 робіт найвідоміших ілюстраторів! Майстер-класи від ілюстраторів А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ, Грані-Т і Видавництва Старого Лева!

28-29 квітня. Створення монументального художнього панно «Кольоровий світ» розміром 20 метрів!

29 квітня. Підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія» і церемонія вручення нагород переможцям конкурсу

30 квітня. Підведення підсумків Благодійної акції «Подаруй дитині книжку!» і передача книжок дітям з інтернатів і дитячих будинків.

А також 28-30 квітня з 11 до 19 години

«Книжка від зірки!» – читання з зірками спорту та шоу-бізнесу

«Візьми, читай!» книжкова лотерея:

Щодня і щогодини: 8 різних видів майстер-класів відомих художників та майстрів з Литви та України – Кость Лавро, Катерина Штанко, Максим Паленко, Кястутіс Каспаравічус, Сігуте Ах, зустрічі та автограф-сесії улюблених письменників: Леся Воронина, Олесь Ільченко, Галина Малик, Олександр Єсаулов, Кость Матвієнко, Марія Морозенко та інші; виступи шкільних театрів і танцювальних колективів, консультації дитячого психолога, конкурси, ігри, співи, танці та інші розваги.

Почесний гістьБарбара Космовська, дитяча письменниця з Польщі, відома дітям з цілої Європи, чиї твори нарешті перекладені українською.

Детальну програму заходів Ви знайдете з 22 квітня на сайті www.bookforum.com.ua. Також ми надішлемо на її на Ваше прохання на вказану електронну адресу.

 

translator google