головна Виставки 5-7 травня, Луцьк: «Книги Великої Волині»

5-7 травня, Луцьк: «Книги Великої Волині»

e-mail Друк PDF

Джерело: сайт Волинської обласної державної адміністрації, Перець по-ковельськи

З метою збереження та примноження культурного надбання українського народу, створення сприятливих умов для видання та популяризації української книги, відновлення книгодрукування з 5 по 7 травня 2011 року у Луцьку відбудеться VІ книжкова виставка-ярмарок «Книги Великої Волині», присвячена 20-ій річниці незалежності України. Про це «Перцю по-ковельськи» повідомили у Головному управлінні з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.

 

Як і минулоріч, до участі у виставці запрошені делегації з Рівненської, Житомирської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької областей, а також гості з Литви, Білорусі та Польщі.

Урочисте відкритття виставки-ярмарку «Книги Великої Волині» за участю голів обласної державної адміністрації, обласної та Луцької міської рад – 5 травня о 13-й годині в приміщенні обласного академічного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка. О 16-й годині цього ж дня у медіа-домі ВОДТРК відбудеться круглий стіл «Проблеми книгочитання в Україні» за участю представників Державного комітету телебачення та радіомовлення, видавців та книгорозповсюджувачів, гостей з Литви, Білорусі та Польщі.

Подією VІ книжкової виставки-продажу «Книги Великої Волині» стане презентація рукописної пам'ятки XVI століття– Пересопницького Євангелія, яка запланована на 6 травня. У 2011 році Україна відзначає 450-річчя створення цієї унікальної книги – першого рукописного четвероєвангелія, перекладеного староукраїнською мовою. Це справжній шедевр європейського книжкового мистецтва середини XVI століття. Його презентація у Луцьку має особливо зацікавити представників духовенства, бізнесменів.

 

translator google