головна Новини
новини

Конкурс на кращий твір для дітей «КОРНІЙЧУКОВСЬКА ПРЕМІЯ»

e-mail Друк PDF

Корнійчуковська преміяОдеська обласна рада та громадська організація «Агентство регіонального розвитку» оголошують щорічний конкурс на кращий твір для дітей «Корнійчуковська премія».

Для участі в Конкурсі приймаються раніше неопубліковані твори письменників і поетів України українською та російською мовами. Термін прийому авторських робіт - з 15 лютого по 1 червня 2013 р.

Конкурс проводиться у наступних номінаціях:
• Проза для дітей молодшого віку;
• Проза для дітей старшого віку та юнацтва;
• Поезія для дітей;
• Драматургія для дітей.

Переможці в кожній номінації нагороджуються грошовими преміями у розмірі:
• Перше місце – 10 000 гривень;
• Друге місце – 5 000 гривень;
• Третє місце – 3 000 гривень.

Детальніше...
 

Прес-реліз до прес-конференції 23.03.12: Україна - почесний гість на Фестивалі Європейських літератур

e-mail Друк PDF

Український прапор на центральній площі м. Коньяк15-18 листопада 2012 року в м. Коньяк (південно-західний регіон Франції Пуату-Шарант) проходив 24-й Фестиваль Європейських літератур, де Україна вперше була присутня в якості почесного гостя. Досі почесними гостями Фестивалю були лише країни Європейського Союзу.

Ініціатором ідеї участі України як почесного гостя Фестивалю є Ірина Дмитришин, професор Паризького інституту іноземних мов і східних цивілізацій (INALCO).

Детальніше...
 

Премію імені Гоголя в Італії отримав Андрій Курков

e-mail Друк PDF

Микола ГогольВ понеділок увечері в стінах римської історичної Вілли Медічі, де з 1803 року ще за указом Наполеона діє Французька академія, були відзначені нові лауреати міжнародної Премії Миколи Гоголя.

У цьому році премія була присвячена пам'яті видатного українського артиста Богдана Ступки, героя України, першого українського лауреата Премії. Лауреатами від нашої країни стали письменник і сценарист Андрій Курков, актриса Ада Роговцева, народна артистка СРСР, що зіграла більше сотні ролей у театрі і кіно, а також керівник Донецького театру, опери та балету Вадим Писарєв.

Детальніше...
 

Конкурс короткої прози на участь в майстер-класі Андрія Куркова

e-mail Друк PDF

Андрій КурковВ рамках культурного проекту Мистецький клуб «Обличчя» Фонд «Відкрий Україну» оголошує конкурс короткої прози серед прозаїків-початківців на участь в майстер-класі відомого українського письменника Андрія Куркова. Для участі в майстер-класі молодим літераторам віком від 16 до 25 років потрібно відправити на електрону пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду новелу чи оповідання (до 5000 друкованих знаків) на тему ”Людина в сучасному світі”. Мова твору українська чи російська.

Переможці конкурсу отримають поради з написання та просування короткої прози від Андрія Куркова, представників видавництв та електронних ЗМІ.

Детальніше...
 

Фонд «Відкрий Україну» започатковує Мистецький клуб «Обличчя»

e-mail Друк PDF

Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» започатковує новий культурний проект – Мистецький клуб «Обличчя». Основною метою проекту є створення постійного майданчика для спілкування із українськими та закордонними митцями задля популяризації серед українців сучасного мистецтва.

«Наш фонд уже п’ятий рік поспіль реалізовує культурну програму і ставить перед собою завдання – презентувати українське мистецтво всьому світу. Так, ми надаємо подорожні гранти українським митцям, щоб представити свої здобутки закордоном, ми надаємо гранти на переклад сучасної української літератури іноземними мовами. Та ми вирішили розширити нашу діяльність і розпочати новий культурний проект, який буде сприяти популяризації сучасного мистецтва і всередині країни», - розповіла напередодні старту проекту Голова Наглядової Ради Фонду «Відкрий Україну» Терезія Яценюк. При цьому, зауважила Терезія Яценюк, новостворений проект дозволить не лише дізнатися чогось нового про українську культуру, а й перейняти досвід від кращих її представників.

Детальніше...
 


Сторінка 3 з 11

translator google