головна Новини
новини

Засновано нову книжкову премію «Великий їжак»

e-mail Друк PDF

Джерело: Буквоїд

Наприкінці травня 2012 року у Львові найкращому українському автору, який пише для дітей, вперше буде вручено літературну премію «Великий їжак».
Про її заснування оголосили громадська організація «Незалежна літературна премія «Великий їжак» та ОГО «Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва».
Як повідомила одна із ініціаторів створення премії - Маріанна Кіяновська, премією еквівалентом в 1 тис. євро буде нагороджено автора найкращої україномовної книги для дітей, незалежно від місця проживання та місця видання книги.

Детальніше...
 

Презентація перекладу українською мовою книги «Британський роман нового часу»

e-mail Друк PDF

Під час Форуму видавців у Львові відбулася презентація нової книжки «Британський роман нового часу». Захід відбувається за підтримки програми i3 Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України», Британської Ради та Міжнародного Фонду «Відродження». Модератором виступив Віктор Дмитрук, перекладач книжки.

Новинка для лінгвістів, філологів та всіх-всіх-всіх, хто цікавиться літературознавством.
«Класичне мистецтво людства» — таке визначення жанру «роман» дає Мальколм Бредбері.
У своєму дослідженні «Британський роман нового часу» він висловлює поширену наприкінці ХХ століття думку про те, що головним методом британських авторів в опануванні художньої дійсності був і залишається реалізм, заснований на сюжеті й характері. Водночас у певний період спостерігається розвиток модерністської естетики, у якій первинне значення набуває «модель», «форма» та «міф». Обидва ці методи, на думку Бредбері, наприкінці XX ст. багато в чому вичерпали себе у задоволенні амбіцій дослідників людської натури.

Детальніше...
 

Вдруге в Україні пройшла Літературна школа

e-mail Друк PDF

1-6 серпня в с. Колочава (Закарпаття) пройшла ІІ Літня літературна школа. У безпрецедентному для України проекті взяли участь 25 молодих літераторів з різних регіонів. Навчали студійців досвідченні письменники та видавці.

Літературна школа за 2 роки існування встигла стати візитівкою Літклубу «МАРУСЯ» і оживила молодіжне літературне середовище. І це не дивно, адже проект дає свої плоди: випускники Літшколи прогресують в літературі, видають книги, виступають на фестивалях, активно займаються організацією культурних подій. За переконанням організаторів, цьогорічний випуск зробить помітний вибух у літпроцесі.

Детальніше...
 

Звернення засновників конкурсу «Коронація слова» Юрія та Тетяни Логушів

e-mail Друк PDF

Дорогі наші журналісти, письменники, видавці та всі, кому не байдужий конкурс "Коронація слова"!

Ми, Тетяна та Юрій Логуші, засновники конкурсу «Коронація слова», хочемо повідомити Вас, що конкурс продовжується!

Змінюється робота, місце проживання, думки, правила, але конкурс триває. Він процвітав, процвітає і процвітатиме, отримує позитивний заряд від рукописів, виданих книг, вистав, кіно та пісень, від людей, які не шкодують свого часу, натхнення та творчості.

Ми чекаємо на ваші рукописи! Ми відкриті до співпраці! І ми бажаємо всім успіхів!!!

З повагою,
Юрій та Тетяна Логуші

 

Христина Стебельська: Україна та Азербайджан поглиблюють співробітництво

e-mail Друк PDF

Христина СтебельськаУ Бакинському державному університеті засновано Фонд української книги (ФУК). Подія не тільки культурна – це факт суспільного життя, бо пізнання через літературу об’єднує.

Ідея заснування ФУК у Науковій бібліотеці Бакинського державного університету (БДУ) виникла в 2007 році під час зустрічі українського вченого Фархада Туранли з ректором БДУ академіком Абелєм Магаррамовим.

6 липня 2011 року в БДУ відбулася офіційна церемонія заснування ФУК.

Детальніше...
 


Сторінка 8 з 11

translator google