головна Анонси
анонси

15 березня - круглий стіл «Українська історія: від роману до фільму»

e-mail Друк PDF

Учасників круглого столу «Українська історія: від роману до фільму», який відбудеться 15 березня о 16.00 в конференц-залі Будинку кіно, запрошують визначитися, чи може стати український історичний фільм таким, що «об`єднає всіх в єдиній залі». З огляду на те, що сучасні історичні романи без спеціальної реклами та без потужних маркетингових ходів та при обмеженій кількості книгарень мають на старті тиражі в десятки тисяч копій.

 

Учасники круглого столу: Сергій Тримбач, кінознавець; Василь Шкляр, письменник; Ігор Грабович, кінокритик; Юрій Макаров, журналіст, письменник, культуролог; Володимир В`ятрович, історик. Модератор: Андрій Кокотюха.

Детальніше...
 

Гостросюжетна література. Українські реалії. Круглий стіл 4 березня 2013

e-mail Друк PDF

Афіша круглого столу 4 березня 2013Книгарня Є та громадська організація «Книжковий простір» 4 березня 2013 року запрошують на круглий стіл «Гостросюжетна література. Українські реалії і перспективи». До розмови про стан ринку, попит та пропозицію детективів, трилерів, пригодницьких романів тощо запрошені письменники Андрій КУРКОВ, Василь ШКЛЯР, Андрій КОКОТЮХА, Євгенія КОНОНЕНКО, Наталія ТИСОВСЬКА, Олексій ВОЛКОВ, видавці Світлана Скляр (Клуб сімейного дозвілля, Харків), Євген Красовицький (Фоліо, Харків), Елеонора Сімонова (Нора-Друк, Київ) та літературознавець Ніна Герасименко.

Учасники круглого столу обговорять реалії і перспективи української гостросюжетної літератури. Темами круглого столу стануть такі: чи читають українці гостросюжетну літературу; чи вміють українські книгарні продавати детективи; які теми і сюжети будуть в моді в цьому сезоні; коли і хто запровадить премії за кращий український детектив і за кращу рецензію на український детектив, а також інші актуальні теми. До дискусії запрошуються всі, хто бажає поставити запитання авторам і видавцям гостросюжетної літератури в України.

Детальніше...
 

Наталка Сняданко – гість «Літературної вітальні» Андрія Куркова в лютому

e-mail Друк PDF

Наталка СняданкоАндрій Курков в київському Будинку кіно за підтримки Національної спілки кінематографістів продовжує цикл зустрічей з письменниками «Літературна вітальня».

19 лютого (вівторок) о 18:30 гостем Будинку кіно буде відома письменниця, журналістка та перекладачка Наталка Сняданко.

Дебютна повість Наталки Снядянко «Колекція пристрастей, або Пригоди молодої українки» була опублікована у 2004 році в Польщі й одразу ж увійшла в десятку бестселерів. На сьогодні в доробку письменниці 7 книжок, а також переклади її творів польською та російською мовами.

Наталка Сняданко є перекладачем (з німецької, польської та російської мов) десяти книжок сучасних європейських письменників .

Початок зустрічі 18.02.2013 о 18:30, київський Будинок кіно (вул. Саксаганського, 6). Вхід вільний.

 

Книжковий Салон в Парижі

e-mail Друк PDF

Паризький Книжковий Салон 2013

В рамках проекту "Більше країн - Більше книжок" група громадських організацій (Українська Асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Фундація видавництва "Кальварія", ГО "Форум видавців", ГО "Книжковий простір") планує участь української делегації у одній з найвідоміших у світі літературно-книжкових подій року - Книжковому Салоні в Парижі (22-25 березня 2013 р.).

В 2012 році на цьому кожному ярмарку було представлено понад дві тисячі видавництв з 44 країн світу, а кількість відвідувачів перевищіла 190 тис. осіб.

Спеціальними гостями 2013 року на Салоні в Парижі будуть Румунія та м. Барселона, очікується участь майже трьохсот письменників. В рамках ярмарку проходить велика кількість літературно-мистецьких заходів за участі письменників, перекладачів, художників, видавців.

На Книжковому Салоні Україна буде представлена окремим стендом, оперативне управління якими здійснюють громадські організації при фінансуванні Фонду Арсенія Яценюка, а можливість поїздки письменників забезпечується Фондом Ріната Ахметова та Посольством Франції в Україні.

В заходах ярмарку в Парижі візьмуть участь українські письменники: Ірен Роздобудько, Марина Гримич, Євгенія Кононенко, Любко Дереш, Антон Кушнір.

Детальніше...
 

Перша «Літературна вітальня» Андрія Куркова цього року

e-mail Друк PDF

Оксана Форостина та Антон КушнірАндрій Курков в київському Будинку кіно за підтримки Національної спілки кінематографістів продовжує цикл зустрічей з письменниками «Літературна вітальня».

28 січня (понеділок) о 18:30 гостями Будинку кіно будуть письменники, шлях яких в велику літературу лише починається – Антон Кушнір та Оксана Форостина.

Киянин Антон Кушнір дебютував як письменник 2011 року з романом «Urban Strike», який було відзначено дипломом міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

Журналістка Оксана Форостина наприкінці 2012 року презентувала свій перший роман «Duty Free».

В «Літературній вітальні» відбудеться прем'єра буктрейлера до роману «Duty Free» від студії TransMissia. Шляхи журналіста в літературу, співпрацю з колегами та видавцями – ці та інші питання обговорюватимуться на зустрічі.

Початок зустрічі 28.01.2013 о 18:30, київський Будинок кіно (вул. Саксаганського, 6). Вхід вільний.

 


Сторінка 4 з 13

translator google