головна Анонси
анонси

Мистецький клуб «Обличчя» з Андрієм КУРКОВИМ

e-mail Друк PDF

13 грудня о 19:00 в креативному просторі «Часопис» в рамках чергової зустрічі Мистецького клубу «Обличчя» Андрій КУРКОВ розкаже історію творення роману «Львівська гастроль Джимі Хендрікса». Автор покаже слайд-шоу, яке занурить нас в атмосферу роботи над романом про Львів та ми поблукаємо старовинними загадковими вулицями цього містичного міста.

«У житті найцікавіше – це життя», - сказав одного разу відомий письменник, звертаючись до своїх читачів. Його роман «Львівська гастроль Джимі Хендрікса», де переплітаються дійсність і вигадка, де немає межі між реальністю і сюрреалізмом, яскраве тому підтвердження.

Детальніше...
 

Звіт з Фестивалю європейських літератур у м. Коньяк

e-mail Друк PDF

Книгарня «Є», проект «Більше країн – більше книжок» запрошують

27 листопада (початок о 18:00)

на звіт з Фестивалю європейських літератур у місті Коньяк

Адреса книгарні «Є»:
Київ, вул. Лисенка, 3
(М «Золоті Ворота»)

Вхід вільний.
Детальніше...
 

Анонс прес-конференції в УНІАН

e-mail Друк PDF

Прес-анонс

23 листопада 2012 року о 10:00 в конференц-залі інформаційної агенції УНІАН (Київ, вул. Хрещатик, 4) розпочнеться прес-конференція за результатами участі українських письменників в Фестивалі Європейських літератур в м. Коньяк (Франція)

Україна в Європу: через підземний паркінг чи через культуру?

Учасники прес-конференції:
письменники Андрій Курков, Марія Матіос,
президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін,
президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль,
керівник напряму «Культура» Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» Олеся Островська-Люта.

15–18 березня 2012 р. у Франції в місті Коньяк проходив фестиваль Європейських літератур, на який Україна була запрошена в якості почесного гостя. Учасники прес-конференції розповідатимуть про участь українських письменників в програмних заходах фестивалю та про його результати.

Операторами фестивалю з української сторони виступили громадські організації та фундації, забезпечивши для України те, що в інших країнах роблять державні структури.

Напередодні фестивалю письменники брали участь в заходах в Парижі та Страсбурзі, де й відбувся казус з підземним паркінгом, мова про який винесена в заголовок, а подробиці розповідатиме Андрій Курков.

Основним донором участі українських письменників в заходах Фестивалю виступив Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України».

Потрібна акредитація. Телефон: +38 050 371 50 30, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Детальніше...
 

Українські літературні заходи в Парижі та Страсбурзі

e-mail Друк PDF

Напередодні Фестивалю Європейських літератур в місті Коньяк (15-18 листопада 2012 р.), на якому Україна цього року має статус почесного гостя, будуть проведені зустрічі з нашими письменниками в Парижі та Страсбурзі.

12 листопада о 18:00 розпочнеться зустріч Андрія КУРКОВА та Марії МАТІОС зі студентами та викладачами INALCO (Інститут іноземних мов та східних цивілізацій).

13 листопада Український літературний клуб запрошує на спілкування з Любком ДЕРЕШЕМ, Антоном КУШНІРОМ , Андрієм КУРКОВИМ та Марією МАТІОС.

14 листопада в Раді Європи відбудеться зустріч з українськими письменниками, загальний лейтмотив якої можна визначити як "Сучасна українська література на європейському шляху". Гостями Палацу Європи будуть Андрій КУРКОВ, Марія МАТІОС, Любко ДЕРЕШ та Антон КУШНІР.

Детальніше...
 

В Рівному пройде наукова конференція з дитячої літератури

e-mail Друк PDF

Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва, Міжнародний економіко-гуманітарний університет,  Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника та Лабораторія літературної освіти Інституту педагогіки НАПН України запрошують на Міжнародну науково-практична конференцію «Література для дітей та юнацтва в сучасному часопросторі: тенденції, проблеми, перспективи», яка пройде 24-25 травня 2013 р. в Рівному.

Основні тематичні напрями:
- Дитяча література: соціокультурний контекст. 
- Сучасна реінтерпретація класичної літератури для дітей.  
- Література для дітей та юнацтва у міждисциплінарному дискурсі. 
- Напівзабуті постаті талановитих дитячих письменників очима дослідників ХХІ ст. 
- Сучасна література для дітей: актуальні проблеми дослідження.  
- Література для дітей та юнацтва в контексті сучасної літературної освіти. 
- Методичні аспекти вивчення творів сучасної дитячої літератури у ЗОШ та ВНЗ. 
- Література рідного краю для дітей та юнацтва як предмет вивчення у загальноосвітніх закладах. 
- Переклад в галузі дитячої літератури: проблеми і перспективи

Робочі мови конференції: українська, англійська. Для участі у роботі конференції просимо надсилати заявки до 1 березня 2013 року на ім’я заступника Президента Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва.

Більше інформації на сайті Центру.

 


Сторінка 5 з 13

translator google