головна Анонси
анонси

Літня літературна школа 2012

e-mail Друк PDF

Літературний клуб «Маруся» за підтримки Фонду розвитку громад «Лівобережна Київщина» оголошує прийом анкет на Літню літературну школу 2012, яка відбудеться 13-18 серпня поблизу найвищої гори України – Говерли. Для молодих письменників лекції читатимуть Юрко Іздрик, Тарас Прохасько, Максим Кідрук, Андрій Любка, Гриць Семенчук і Завен Баблоян.

Реєстрація учасників триває до 30 липня включно.

Детальніше...
 

6-8 липня 2012 р відбудеться Уманський фестиваль української поезії та авторської пісні

e-mail Друк PDF

6-8 липня 2012 р. в Національному дендрологічному парку «Софіївка» (павільйон «Флора», адміністративний корпус парку) та в с. Пугачівка Уманського району пройде ІІІ Міжнародний уманського фестиваль української поезії та авторської пісні. Організатори фестивалю - Уманське літературне об’єднання «ЛітО», Інтернет-портал «Уманський літературний клуб», за підтримки Уманського міського виконавчого комітету, Відділу культури та туризму міськвиконкому, директора Національного дендрологічного парку «Софіївка» професора Івана Косенка. Мета фестивалю - популяризація українського поетичного слова, об’єднання української творчої інтелігенції.

Цьогоріч глядачів чекають три сцени: актова зала адмінкорпусу «Софіївки» (06.07. о 15:00), павільйон «Флора» (07.07. о 12:00) та берег ставка села Пугачівка Уманського району (07.07. о 17:00).

7 липня о 12:00 відкриється виставка-продаж книг. У ній прийматимуть участь видавництва з України та автори, які представлятимуть власні збірки та диски.

Детальніше...
 

Панорама европейської літератури - фестиваль у місті Коньяк

e-mail Друк PDF

Анонс

30 травня 2012 року, початок о 18:30
Книгарня Є та
Французький інститут в Україні
запрошують на презентацію

Панорама европейської літератури - фестиваль у місті Коньяк

Наші гості:
Софі Жюльєн – директор фестивалю європейської літератури у м. Коньяк, Франція;
Ніколь Корнібер – президент фестивалю.

Цього року Україна стане спеціальним гостем на Фестивалі європейської літератури у місті Коньяк, при тому, вона є першою країною не членом Євросоюзу, що отримав таку честь. Заснований у 1988 році з нагоди сторіччя від дня народження Жана Моне – ідеолога сучасної об’єднаної Європи, Фестиваль Європейських літератур у м. Коньяк сприяє розвитку європейської культури і літератури. Фестиваль прагне бути простором, де європейські письменники і читачі зможуть вести діалог між собою. Щороку в листопаді (2012 року проходитиме 15-18 листопада) письменники та журналісти запрошуються до участі в круглих столах та конференціях з європейської культурної тематики. Метою заходів є вивчення культурного багатства європейської спадщини та демонстрація публіці культурних особливостей різних частин Європи.

Детальніше...
 

VII Міжнародний фестиваль поезії «Київські Лаври»

e-mail Друк PDF

З 17 по 21 травня в Києві пройде VII Міжнародний фестиваль поезії «Київські Лаври» – наймасштабнійший літературний захід на пострадянському просторі.

В цьому році на фестивалі виступлять більш ніж 100 поетів з України, Білорусії, Росії, Польщі, Грузії, Німеччини та США. Традиційно організатором і генеральним спонсором фестивалю є журнал про сучасну культуру «ШО».

18 травня стартує фестиваль-побратим «Київські Лаври» в Харкові» – ще один проект журналу «ШО», спрямований на популяризацію сучасної поезії в регіонах України.

Більше інформації читати на офіційному сайті фестивалю: http://www.sho.kiev.ua

 

Львівський дитячий фестиваль

e-mail Друк PDF

З 27 до 29 квітня в Палаці мистецтв (Львів, вул. Коперника, 17) вшосте відбудеться Львівський міжнародний дитячий фестиваль. Різноманітні події програми фестивалю спрямовані на всебічний розвиток дітей та підлітків. Протягом трьох днів відвідувачі зможуть провірити свою майстерність в малюванні, скульптурі, боді-арті, скрапбукінгу, сумі-є, кулінарії, миловарінні та ще 60 видах майстер-класів, купити книжки, пограти в 100 різних настільних ігор і навіть зробити пластиліновий мультфільм.

Більше інформації на сайті www.childrenfestival.org.ua

 


Сторінка 7 з 13

translator google