головна Анонси
анонси

Нове британське кіно

e-mail Друк PDF

З 10 листопада в кінотеатрах Києва, Одеси, Львова, Харкова, Донецька і Дніпропетровська стартує 11-й фестиваль "Нове британське кіно". British Council представляє шість британських кінопрем’єр 2011 року за участю головних ікон сучасного кіно – Тілди Свінтон, Брендана Глісона, Евана Макгрегора, Меггі Джиленхол, Єви Грін та інших.

Про фільми та розклад можна дізнатися на сайті http://britfilm.platfor.ma/

 

Конкурс «Створи логотип для дитячої бібліотеки»

e-mail Друк PDF

 

Логотип – явище просте й непросте водночас. Зайве розповідати, яку роль він відіграє для кожної організації, компанії, установи, торгової марки, книжкової серії.
А Центральна бібліотека імені Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва досі не має логотипа!
Отож, видавництво «Грані-Т» і Центральна бібліотека імені Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва оголошують конкурс на створення логотипа для бібліотеки.

Детальніше...
 

Всеукраїнський конкурс відеопоезії «Циклоп - 2011»

e-mail Друк PDF

Розпочався прийом робіт на Всеукраїнському Конкурсу відеопоезії

1-го вересня 2011 починається прийом робіт на  Всеукраїнський конкурс відеопоезії  «Циклоп - 2011». Конкурс був заснований у 2011 році суспільними зусиллями міжнародного літературного порталу «Літфест» та творчої ініціативної групи «Поет-Ри». Прийняти участь у ньому можуть усі бажаючі не залежно від віку, місця проживання та професійної підготовки!

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 вересня 2011, 00:12 Детальніше...
 

Конкурс "Юний читач"

e-mail Друк PDF

Міжнародний пізнавально-розважальний журнал для дітей "Один дома +" засновує 15 іменних стипендій для дітей, які найбільше читають в Україні. Вік учасників – до 12 років. Стипендії отримають переможці конкурсу "Юний читач".

Детальніше...
 

Курси сценарної майстерності

e-mail Друк PDF

Продакшн-компанія «PRIMA-FILM» спільно з кінокомпанією «FILM.UA» оголошують другий набір на професійні курси по вивченню сценарної майстерності під керівництвом провідних майстрів кінодраматургії. Набір проводиться на конкурсній основі.

Абітурієнти повинні подати на конкурс свої роботи: повісті, розповіді, п’єси, есе, сценарії (якщо є) загальним об’ємом від одного до трьох авторських аркушів. Строк подання робіт: до 20 вересня 2011 року. Автори робіт, відібраних приймальною комісією, будуть запрошені на співбесіду.

Детальніше...
 


Сторінка 10 з 13

translator google