головна Анонси
анонси

Курс «Культурологія змінених станів свідомості» від Любка Дереша

e-mail Друк PDF

Культурологія змінених станів свідомості від Любка Дереша17-18 травня в Києві відомий український письменник Любко Дереш проведе авторський курс «Культурологія змінених станів свідомості». Автор курсу повноцінно й осмислено розкриє тему візіонерства в культурі та мистецтві, розкаже про специфіку метафізичного досвіду, притаманного різним епохам та культурам. Реєстрація слухачів триває до 15 травня включно.

Програма курсу складається з 6 годин лекцій, дискусій та практичних занять.

Любко Дереш пропонує єдину методологію, що розкриває тему візіонерства в культурі та мистецтві. «Тема візіонерства, містичного пошуку, відкриття метафізичної реальності займає вагоме місце в скарбниці світової культури. Однак на сьогодні широкий та різноманітний матеріал — а це твори літератури, музики, живопису, архітектури і т.д., від Апулея і дзенського живопису до Фаулза і російських рок-бардів — так і не був упорядкований, позаяк в рамках сучасної культурології бракує цілісного розуміння змінених станів свідомості як невід’ємної частини людського досвіду. Ми беремо на себе сміливість запропонувати єдину методологію, що дозволить повноцінно й осмислено охопити цей зріз над-особистісних переживань, зафіксованих у відомих творах мистецтва, й доступно представити специфіку метафізичного досвіду, притаманного різним епохам та культурам, картографуючи людську свідомість, віднаходячи, врешті, на цій карті й себе», - розповідає Дереш.

Детальніше...
 

Фестиваль відеопоезії feellyric

e-mail Друк PDF

фестивальFeellyric - Проект створений для популяризації молодого мистецтва, в рамках якого проходить низка арт-заходів. Головна мета – розкрити і показати молодих, талановитих, сміливих. Однією з подій є фестиваль відеопоезії під гаслом «Зніми це вголос!». Найбільше значення має ідея та її втілення, вкладена в роботу душа. Найменше – технічні характеристики відео. Взяти участь можуть абсолютно усі охочі. Зняти ролик – зовсім просто. Потрібно зняти вголос!

Надати заявку на участь можна на сайті feellyric.com.ua

 

Звіт українських учасників Паризького Книжкового Салону - 2014

e-mail Друк PDF

31 березня 2014 р (понеділок, початок о 18:30) запрошуємо на публічний звіт учасників Книжкового Салону - 2014 в Парижі. Українські заходи в рамках одного з найбільших у світі книжкових форумів проходили в різних мистецьких закладах Парижа, Страсбурга, Бордо. В нашу делегацію увійшли письменники Андрій Курков, Юрій Макаров, Любко Дереш, Сергій Жадан, Марина Гримич, Антон Кушнір, Дмитро Чистяк, журналістка та громадський діяч Ірина Славінська, видавці, інші діячі культури.

В Книгарні Є (Київ, вул. Лисенка, 3) учасники поїзди поділяться своїми враженнями від спілкування з французькою публікою, а керівники Проекту розкажуть про найближчі плани з просування української літератури за кордоном.

Детальніше...
 

«Творити величне просто – разом! Твори хвилю єдності!» Приєднуйся до Всеукраїнського диктанту національної єдності!

e-mail Друк PDF

Джерело: Українське радіо

«Творити величне просто – разом! Твори хвилю єдності!» під таким гаслом 11 листопада 2013 року о 13:10 на Українському радіо розпочнеться Всеукраїнський диктант національної єдності.

Це унікальна акція, яку Національна радіокомпанія України започаткувала ще 2000 року. Відтоді щороку українці – від великого до малого – можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та з’ясувати, наскільки добре знають рідну мову, а ще – продемонструвати солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці спілкувалися українською мовою і зберегли її для нащадків. Радіодиктанти рідної мови існують в багатьох країнах світу, зокрема, у Польщі, Китаї, Франції.

Детальніше...
 

Діалог Андрія Куркова з Юрієм Макаровим в Будинку кіно

e-mail Друк PDF

5 листопада 2013 запрошуємо на діалог Андрія Куркова з Юрієм Макаровим в "Літературній вітальні" київського Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6). Початок о 18:00, "Мала зала".

Вхід вільний.

 


Сторінка 2 з 13

translator google