головна Більше країн - Більше книжок
Більше країн - Більше книжок

Проект «Українська література у європейському контексті і Європейська література в українському контексті»

e-mail Друк PDF

Джерело: Книгобачення | 01.12.10 10:32:44

Інтерв’ю з директром видавництва «Теза» Володимиром Брискіним
Книгобачення:
На основі чого виникла ідея проекту, причому в тому ж числі і на основі ось такого новоутвореного громадського об’єднання? Зрештою, чому саме ці видавництва, чому не ціла УАВК? (до речі, воно закрите, чи відкрите? До нього можуть долучатися інші, чи це вже обговорене питання?)

Детальніше...
 

Україно-норвезькі літературні дні у нас і за кордоном

e-mail Друк PDF

100_3319На 19 листопада 2010 р. в київський «Книгарні Є» (на Лисенка) заплановано офіційний звіт учасників поїздки української делегації на «Україно-норвезькі літературні дні». Щоб дати трохи попередньої інформації про цю поїздку і була здійснена спроба взяти щось на кштал інтерв'ю у Елеонори Сімонової, директора видавництва «Нора-Друк», яка брала участь в заходах.

Декілька слів з прес-релізу:
1-3 листопада 2010 р. відбулися «Україно-норвезькі літературні дні» у Норвегії, Осло. Учасниками з української сторони були директори і засновники видавництв «Грані-Т», «Кальварія», «Нора-Друк», «Теза», «Фоліо», президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін та перекладачі Левко Грицюк і Наталія Іваничук. З норвезької сторони – видавці провідних норвезьких видавництв, письменники, представники культурних інституцій.

Детальніше...
 


Сторінка 3 з 3

translator google