головна Виставки
анонси виставок

Книжковий Арсенал - 2017

e-mail Друк PDF

Книжковий АрсеналVII Міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал буде проходити з 17 по 21 травня. Незмінним місцем проведення фестивалю стане культурно-мистецький та музейний комплекс Мистецький Арсенал.

У рамках Книжкового Арсеналу свої новинки представлять понад 150 видавництв, також організатори обіцяють авторські та тематичні програми та проекти, цікаві дискусії та лекції, благодійні акції, виставки ілюстрацій і артінсталяції, кінопокази, музичні перфоманси та багато іншого.

З повною програмою Книжкового Арсеналу 2017 можна ознайомитися на сайті Мистецького Арсеналу.

Детальніше...
 

У Києві на Олімпійському пройде книжковий ярмарок МЕДВІН

e-mail Друк PDF

Весняний Медвін24-26 березня 2017 на Олімпійському стадіоні пройде книжковий ярмарок МЕДВІН, присвячений Всесвітньому дню поезії.

Участь у заході візьмуть близько 80-ти представників книжкового світу. До ярмарку цього року долучилися: Брати Капранови, Андрій Кокотюха, Сергій Батурин, Ірен Роздобудько та ін. У програмі заходу є автограф-сесії, книжкові презентації, майстер-класи, поетично-літературні посиденьки і багато іншого.

Ярмарок працюватиме з 11 до 19 години в залі стадіону Олімпійський.

Детальніше...
 

4-7 серпня в Одесі пройде XX Міжнародний книжковий ярмарок «Зеленая волна»

e-mail Друк PDF

Зеленая волна 2016

Прес-реліз

Чекаємо усе книжкове співтовариство з 4 по 7 серпня в Одесі, на ювілейній «Зеленой волне». Центр міста в ці дні перетвориться на святковий, карнавальний книжковий простір, в великий читальний зал, в територію азартного полювання за рідкісними книгами і автографами.

Двадцять років - це, з одного боку, солідно: для масового заходу це вік вражаючий. А з іншого боку, двадцять років - молодість! Свіжість, щирість, готовність експериментувати і вбирати новий досвід. Ми змінюємося разом з мінливим світом. Але головне залишається незмінним.

Незмінними залишаються універсальність і демократичність одеського книжкового ярмарку, який відкритий всім: читачам різних поколінь з різними уподобаннями, всьому цінному, живому, цікавому, що відбувається у книговиданні та літературі.

Детальніше...
 

6-9 серпня Одеса запрошує на книжкову виставку

e-mail Друк PDF

Прес-реліз

В Одесі 6-9 серпня 2015 відбудеться XIX Міжнародна книжкова виставка-ярмарок «Зеленая волна», яка проходить за підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Української Асоціації видавців та книгорозповсюджувачів, Одеської міської ради, а також Асоціації з культурного і туристичного обміну Ради Європи (АСТЕ) й Одеського Дипломатичного клубу.

Організатор виставки - виставкова компанія «Експо-Юг-Сервіс», організатор програми - громадська організація «Агентство регіонального розвитку».

Книжковий ярмарок проходить під відкритим небом, на вулиці Дерибасівській. На чотири літні дні в Одесу з'їжджаються представники книжкового світу, налагоджуються зв'язки між учасниками книжкового процесу - видавцями, книгопродавцями і читачами. «Зеленая волна» як оперативний індикатор попиту на різну видавничу продукцію дає можливість проаналізувати стан книжкової галузі, простежити за її тенденціями.

Серед учасників «Зеленой волны» 2015 – видавництва, видавничі та культурні центри, книготорговельні підприємства. Представлений широкий асортимент книжкової продукції - художня, навчальна, науково-популярна, спеціальна, технічна, дитяча література, а також періодичні видання та друкована графіка.

Детальніше...
 

7 серпня в Одесі відкриється виставка «ЗЕЛЕНАЯ ВОЛНА»

e-mail Друк PDF

ПРЕС-РЕЛІЗ

220-річчю з дня заснування Одеси присвячуються…

Завжди на самому гребені «зеленої хвилі» - Південна Пальміра вже смакує зустріч з учасниками та гостями XVIII Міжнародної книжкової виставки-ярмарку «Зеленая волна» з 7 по 10 серпня 2014 року. Радість живого спілкування з письменниками, презентації книг, майстер-класи та театральні вистави під відкритим небом - щире й по-дитячому безпосереднє свято Письменників, Видавців і, звичайно ж, Читачів у черговий раз збере в самому центрі Одеси - на вулиці Дерибасівській - більш ніж 10 000 цінителів літератури.>

Подія року для одеських і не тільки одеських книголюбів - XVIII Міжнародна книжкова виставка-ярмарок «Зеленая волна» та II Одеський Корнійчуковський фестиваль дитячої літератури відбудуться за підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Української Асоціації видавців та книгорозповсюджувачів, Одеської міської ради, а також Асоціації по культурному і туристичному обміну Ради Європи (ACTE).

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 5

translator google