головна Виставки
анонси виставок

ХVI МІЖНАРОДНА КНИЖКОВА ВИСТАВКА-ЯРМАРОК «ЗЕЛЕНА ХВИЛЯ»

e-mail Друк PDF

«ЗЕЛЕНА ХВИЛЯ» - 2012.

З 2 по 5 серпня 2012 року в Одесі відбудеться
Шістнадцята Міжнародна книжкова виставка-ярмарок «ЗЕЛЕНА ХВИЛЯ» - Міське свято книги на Дерибасівській.

Підтримку Міжнародній книжковій виставці-ярмарку здійснює:
- Одеська обласна державна адміністрація
- Одеська міська рада

Впродовж всіх шістнадцяти років «Зеленая хвиля» незмінно зберігає свої відмінні ознаки. Черга за книгою – характерний знак «Зеленої хвилі», те, що відрізняє її від безлічі інших, не менш гідних книжкових форумів.

Детальніше...
 

Дегустація Літературної Країни Мрій

e-mail Друк PDF

22-23 червня у Києві відбудеться міжнародний етнофестиваль «Країна Мрій», у рамках якого працюватиме літературна частина. Поки триває підготовка до фестивалю, організатори пропонують вам унікальну можливість: на власні очі побачити, що готує для відвідувачів Літературна Країна Мрій цього року.

У середу, 13 червня, о 12:00, у дворику музею Івана Гончара (на вході до Співочого поля, вул. Лаврська, 29 - їхати від М «Арсенальна» автобусом №24 до кінцевої у напрямку Києво-Печерської Лаври) Просто неба, у дворику музею Івана Гончара

Детальніше...
 

27 травня – 1 червня: Книжковий арсенал

e-mail Друк PDF

З 27 травня по 1 червня в Києві в приміщенні «Мистецького арсеналу» (вул. Лаврська, 12) проходитиме Перший міжнародний фестиваль «Книжковий арсенал». Надаємо програму культурно-мистецьких заходів, що проходитимуть в рамках фестивалю.

27 травня
18.00—19.00. Урочисте відкриття Першого міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Привітання видавців, учасників, партнерів, гостей. 

ЗОНА «СЦЕНА»
19.00—20.00. Кіно-концерт до відкриття фестивалю — «Людина з кіноапаратом», 1929, Україна, реж. Дзиґа Вертов. Музика — Квартет Віталія Ткачука (Одеса). Партнер: міжнародний фестиваль німого кіно та сучасної музики «Німі Ночі».

Детальніше...
 

Сергій Жадан і гурт «Собаки в космосі»

e-mail Друк PDF

19 травня в рамках  IV літературно-мистецького фестивалю «Київська Барикада імені Юрка Покальчука» в столичному клубі «Роут 66» о 19.00 годині відбудеться сольний концерт Сергія Жадана з харківським гуртом «Собаки в космосі».

Сергі́й Ві́кторович Жада́н — український поет, прозаїк, есеїст, перекладач. Літературні твори Сергія Жадана одержали численні національні та міжнародні нагороди, були перекладені тринадцятьма мовами, зробивши автора одним з найвідоміших сучасних українських письменників. Сергій Жадан є також активним організатором літературного життя України (з 2000 року - віце-президент Асоціації Українських Письменників), учасником мультимедійних мистецьких проектів, а також акцій громадянської непокори. Темою творів письменника є пострадянська дійсність в Україні. Для стилю Жадана характерний вжиток розмовної та нецензурної лексики.

Сольний концерт Сергія Жадана з харківським гуртом «Собаки в космосі» відбудеться в рамках  IV літературно-мистецького фестивалю «КИЇВСЬКА БАРИКАДА»,  (17-21 травня, м. Київ)

Програма та детальна інформація про фестиваль на сайті: http://www.ostbar.com.ua

Останнє оновлення на Четвер, 12 травня 2011, 09:59
 

Попередня програма IV літературно-мистецького фестивалю «КИЇВСЬКА БАРИКАДА», імені Юрка Покальчука

e-mail Друк PDF

17-21 травня, м. Київ

Організатори: Мистецьке обєднання «Остання Барикада»

Благодійний фонд Петра Порошенка

Міжнародний благодійний фонд «Моя Україна»

Генеральний інформаційний партнер: 5 канал

Інформаційні партнери: телеканал «ТVі», "Тоніс", "СІТІ", "Наше радіо" «Главред»,  «Майдан»,"Уніан", " Главред", «КореспонденТ»«Сумно», «Арт-Вертеп»,  «Культура та життя», «Буквоїд»,  «Книжковий простір», «Нора друк», «Літ акцент», «літ-клуб «Маруся»»

Останнє оновлення на Середа, 11 травня 2011, 11:28 Детальніше...
 


Сторінка 3 з 5

translator google