головна Виставки
анонси виставок

17-21 травня Київ: мистецький фестиваль «КИЇВСЬКА БАРИКАДА»

e-mail Друк PDF

17-21 травня 2011 року, в м. Київ, мистецьке об’єднання «ОsтаNNя барикада» проводить IVлітературно – мистецький фестиваль «КИЇВСЬКА БАРИКАДА» імені  Юрка Покальчука. У фестивалі візьмуть участь відомі в Україні та за її межами письменники, музиканти та громадські діячі.

Фестивальна програма насичена подіями, зокрема, відбудуться зустрічі літераторів зі студентами в університетах та з учнями київських шкіл., презентація аудіо-збірки віршів Юрка Покальчука., конференції, прес-конференції та, вже традиційна для фестивалю «Київська барикада», «Ніч поезії» (поетично-аудіо-візуальне шоу за участі театрів вогню на Михайлівській площі). Цього року програма фестивалю «Київська барикада» включає в себе ГАЛА КОНЦЕРТ на Софіївській площі, за участі відомих українських гуртів, таких як: «ТНМК», «Тартак», «С.К.А.Й» та інш. Більше інформації на сайті http://www.ostbar.com.ua

 

 

5-7 травня, Луцьк: «Книги Великої Волині»

e-mail Друк PDF

Джерело: сайт Волинської обласної державної адміністрації, Перець по-ковельськи

З метою збереження та примноження культурного надбання українського народу, створення сприятливих умов для видання та популяризації української книги, відновлення книгодрукування з 5 по 7 травня 2011 року у Луцьку відбудеться VІ книжкова виставка-ярмарок «Книги Великої Волині», присвячена 20-ій річниці незалежності України. Про це «Перцю по-ковельськи» повідомили у Головному управлінні з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.

Детальніше...
 

19 – 21 травня: Українська книга на Одещині

e-mail Друк PDF

З 19 по 21 травня 2011 року в ОННБ ім. М. Горького відбудеться ХІІ Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»

Наприкінці травня в ОННБ ім. М. Горького традиційно проходить Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині», на якій буде представлена книжкова продукція провідних вітчизняних видавництв українською та іншими мовами світу. Під час проведення виставки-форуму відбудуться творчі зустрічі з відомими авторами, презентації нових видань, конференції, на яких розглядатимуться проблеми книговидання та книгорозповсюдження в Україні. Запрошуються до участі українські видавництва, автори видань, колекціонери, книголюби, цінителі словесності, ЗМІ. 

Детальніше...
 

28-30 квітня: Львівський міжнародний дитячий фестиваль

e-mail Друк PDF

28-30 квітня 2011 р. проходитиме Львівський міжнародний дитячий фестиваль (Палац Мистецтв, вул. Коперніка, 17). Це унікальна подія, що має на меті розвинути творчий, інтелектуальний та фізичний потенціал дітей, залучити їх до цікавого і осмисленого дозвілля.

Єдиний в Україні! Започаткований у Львові!

Проводиться неприбутковою громадською організацією «Форум видавців» спільно з Львівською міською радою, Львівською обласною радою, Львівською обласною державною адміністрацією і Посольством Литовської Республіки в Україні.

Детальніше...
 

Завітайте на Квітневий Книгоград!

e-mail Друк PDF

З 4 по 8 квітня 2011 р. у Національному музеї літератури України відбудеться традиційний Тиждень дитячої книги «Квітневий книгоград запрошує» (зустрічі творців і читачів книг). Діти – найцінніший скарб нації, а книги – її духовна парость. Музей звертає увагу громадськості на виховне і просвітницьке значення книги у житті дитини – від її перших навичок читати до впродовж усього життя.

Учасниками тижня будуть знані письменники: Іван Малкович, Олександр Дерманський, Ірен Роздобудько, Леся Воронина, Олесь Ільченко, Марійка Морозенко, Мар’яна Савка, Оксана Кротюк, Галина Малик, Надія Кир’ян, Надія Гуменюк, Сергій Дзюба, Микола Мартинюк, Ілляна Корнєєва та багато інших, хто пише для дітей.

Живе спілкування творців книги з маленькими читачами – потужне джерело творчого натхнення. У цьому масштабному проекті об’єднали свої зусилля письменники, художники, видавці, музейні, бібліотечні працівники, благодійні фонди і всі, хто торує стежку книги до читача!

 

Детальніше...
 


Сторінка 4 з 5

translator google