Проект "Дебати"

Ідеальне місто і потаємна столиця краю

e-mail Друк PDF

Тимофій ГаврилівДжерело: ЛітАкцент

Перед сходом сонця найзимніше. Від Мукачева вагон їде майже порожній. У Чопі потяг надовго завмирає, металева рептилія. Місто-станція, де залізничний транспорт вистоює годину, дві, три… Українська природа інтегрована в «європейський контекст» переконливіше, ніж залізниця з вагонами-розвалюхами, графіком руху та кордоном, наче тут зараз закінчується світ.

Скоро перетинаєш Карпати, й рослинність буяє вільготніше, миттєво меншає хвої й більшає широкого палисту. В Ужгороді тепліше, ніж у купе. Наш опікун – закарпатський журналіст і письменник Олександр Гаврош, із яким ми навчалися на сусідніх факультетах. Перша екскурсія – вокзал, дітище покійного Кірпи, якому в холі присвячено музейну вітрину.

Детальніше...
 

Фотозвіт з літературних дебатів у Кіровограді

e-mail Друк PDF

23 травня письменники Антон КУШНІР та Валентин ТЕРЛЕЦЬКИЙ провели літературні дебати в Кіровоградському державному педагогічному університеті ім. В. Винниченка та в обласній бібліотеці ім. Д. Чижевського.


Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/kidruk/book-space.net/www/images/debaty120523
 

 

 

«Мости свободи...» українських письменників в Кіровограді

e-mail Друк PDF

23 травня письменники Антон КУШНІР та Валентин ТЕРЛЕЦЬКИЙ вперше проведуть літературні дебати в Кіровограді.

Тема обговорення «Мости свободи – шлях в Європу прокладуть українські письменники!». Спікери дебатів – письменники, і їх власне світосприйняття, почуття гідності і переконання повинні сприяти активізації громадської позиції суспільства, а запитання «Україна – кордони Європи?» стане основною темою публічних обговорень.

Зустріч розпочнеться об 11:00 в залі для науковців бібліотеки КДПУ ім. В. Винниченка, 3-й поверх (вул. Шевченка, 1).

З 16:00 на спілкування з письменниками запрошує обласна бібліотека ім. Д. Чижевського (зал гуманітарних наук, 3 поверх, вул. Велика Перспективна, 24).

Вхід на всі заходи вільний.

Співорганізатор у Кіровограді – «Український клуб». Організатори дебатів висловлюють подяку Олександру Ратушняку за допомогу в проведенні заходів.

Детальніше...
 

В Міжнародний день музеїв літературні дебати пройдуть в музеї

e-mail Друк PDF

18 травня в Міжнародний день музеїв київськи письменники Андрій КОКОТЮХА та Євгенія КОНОНЕНКО проведуть літературні зустрічі в Новоград-Волинському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки (вул. Соборності, буд. 94).

На цей день співробітниками музею заплановано низку святкових заходів за участі готей, зокрема о 15:00 розпочнеться відкрита дискусія на тему «Книга в епоху новітніх технологій».

Організатори дебатів висловлюють подяку керівнику музею Римський Вірі Омелянівні за допомогу в проведенні зустрічі.

Детальніше...
 

Любко Дереш з радістю привіз в Запоріжжя найгіршу книжку року

e-mail Друк PDF

Джерело: сайт Класичного приватного університету

Любко Дереш презентував нову книгу, нового письменника і дискутував про сучасні технології в Запорізькій обласній бібліотеці ім. О. М. Горького.

26 квітня в Запорізькій обласній бібліотеці ім. М. Горького зібралися лише справжні шанувальники сучасної української прози. Людей на зустріч з уже іменитим українським письменником Любком Дерешем і ще маловідомим дебютантом Антоном Кушніром, переможцем конкурсу «Коронація слова», прийшло небагато. Можливо, тому, що інші спілкувалися з літераторами в Запорізькому національному університеті кількома годинами раніше.

Детальніше...
 

Анна Багряна та Тимофій Гаврилів вперше проведуть літературні дебати на Закарпатті

e-mail Друк PDF

14-15 травня письменники Анна БАГРЯНА та Тимофій ГАВРИЛІВ вперше проведуть літературні дебати на Закарпатті.

У понеділок, 14 травня, о 16:00 розпочнеться дискусія на тему «Мости свободи - шлях в Європу прокладуть українські письменники» в приміщенні Закарпатської організації Національної спілки письменників України (Ужгород, вул. Жупанатська, 3).

На наступний день, у вівторок 15 травня з 16:00 Тимофій Гаврилів та Анна Багряна обговорюватимуть тему «Література як свобода висловлення думки» з читачами в міській бібліотеці Мукачева (вул. Духновича, 1).

Вхід на всі заходи вільний.

Організатори дебатів висловлюють подяку журналісту та письменнику Олександру Гаврошу за допомогу в проведенні заходів.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 6

translator google

ПРОЕКТ підтримують

 

ПАРТНЕРИ
першого етапу