Проект "Дебати"

Перша дискусія нового року про літературні конкурси

e-mail Друк PDF

Розпочинається другий етап спільного проекту «Відкрита платформа для дебатів» Благодійного фонду "Фундація видавництва «Кальварія»" та ГО «Книжковий простір». Цей етап має назву «Література в українському контексті» і проходитиме до травня місяця 2012 року. Проект, який ставить за мету пропагування та поширення європейської практики публічного спілкування та діалогу, підтримано Програмою і³ Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Спікери дебатів – письменники, і їх власне світосприйняття, почуття гідності і переконання повинні сприяти активізації громадської позиції суспільства.

Вікторія Гранецька23 лютого молода вінницька письменниця Вікторія ГРАНЕЦЬКА («за плечима» у неї перемога в конкурсі «Коронація слова» 2011 року) та вже досить відома авторка з Євпаторії Маріанна МАЛІНА, твори якої видаються не лише в Україні, а й за кордоном, на запрошення Обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова проведуть творчі зустрічі в Херсоні.

О 16:00 запрошуємо всіх бажаючих в літературну кав’ярню «ЛітTERRA» (м. Херсон, вул. Димитрова, 14-А), де письменниці візьмуть участь у дискусії «Літературні конкурси – крок до успіху» (модератор – Юля Коваль), після завершення якої буде час на вільне спілкування.

Детальніше...
 

Завершено перший етап проекту письменницьких дебатів

e-mail Друк PDF


Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/kidruk/book-space.net/www/images/FotoZvit2011
 
Благодійний фонд "Фундація видавництва «Кальварія»" та громадська організація «Книжковий простір» минулого року виступили зі спільною ініціативою проведення публічних дебатів за участі українських сучасних письменників з обговоренням широкого спектру культурних, гуманітарних та економічних питань. Ця ініціатива була в загальних рисах оформлена в пропозицію спільного Проекту, що отримав назву «Відкрита платформа для дебатів».

З вересня по грудень 2011 року успішно реалізовано перший етап спільного Проекту - «Відкрита платформа для дебатів про права людини - Будуємо мости свободи», який підтримано Посольством Королівства Норвегія в Україні та Міжнародним літературним конкурсом «Коронація слова». За чотири місяці реалізації Проекту його учасниками стали 18 письменників з різних куточків України (за абеткою): Михайло Батіг (Хмельницький), Тимофій Гаврилів (Львів), Вікторія Горбунова (Житомир), Вікторія Гранецька (Вінниця), Лариса Денисенко (Київ), Анатолій Дністровий (Київ), Максим Кідрук (Київ), Віталій Климчук (Житомир), Євгенія Кононенко (Київ), Андрій Курков (Київ), Антон Кушнір (Київ), Ірися Ликович (Відень), Сергій Пантюк (Київ), Євген Положій (Суми), Елеонора Сіндєєва (Дніпропетровськ), Богдан Теленько (Хмельницький), Артем Чапай (Київ), Артем Чех (Чернігівщина).

Детальніше...
 

Фотозвіт з грудневого туру дебатів 2011

e-mail Друк PDF

З 13-го по 17-е грудня 2011 р. в рамках проекту письменницьких дебатів пройшов заключний тур зустрічей 2011 року за маршрутом: Луцьк-Львів-Дрогобич-Стрий-Гусятин-Тернопіль. Учасниками заходів стали письменники: Андрій Курков, Антон Кушнір, Артем Чех, Тимофій Гаврилів, Елеонора Сіндєєва та Анатолій Дністровий.


Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/kidruk/book-space.net/www/images/debaty111213-17
 

13 грудня Андрій Курков та молоді письменники дебатуватимуть у Луцьку

e-mail Друк PDF

13 грудня 2011 року у Луцьку пройдуть дебати в рамках спільного проекту Благодійного фонду "Фундація видавництва «Кальварія»" та ГО «Книжковий простір» «Відкрита платформа для дебатів про права людини – будуємо мости свободи» за підтримки Посольства Норвегії в Україні та Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».
Молоді письменники Артем ЧЕХ та Антон КУШНІР розмовлятимуть на тему «Молодіжні субкультури – право людини на самовираження».
Модеруватиме дискусію всесвітньовідомий український письменник Андрій КУРКОВ.

Дискусія проходитиме в Інституті філології та журналістики Волинського національного університету ім. Лесі Українки 13.12.11 з 12:00 в аудиторії 101, вхід вільний. Організаційна підтримка заходу – ППД «Твердиня».

Окрім дискусії, цього дня письменники проведуть автограф-сесію та спілкування зі студентами та викладачами університету.

 

План заходів на 15 грудня 2011 р.

e-mail Друк PDF

15 грудня 2011 року Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Івана Франка прийматиме письменників Андрія Куркова, Тимофія Гавриліва та Елеонору Сіндєєву. Темою розмови буде: "Шлях в Європу відкривають українські письменники". Початок зустрічі заплановано на 13:00. В цей же день з 17:00 в "Народному домі Просвіта" м. Стрий письменники зустрінуться з читачами та громадськістю міста.

Заходи проходитимуть в рамках спільного проекту Благодійного фонду "Фундація видавництва «Кальварія»" та ГО «Книжковий простір» «Відкрита платформа для дебатів про права людини – будуємо мости свободи» за підтримки Посольства Норвегії в Україні та Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

 

Фотозвіт з дебатів у Вінниці 20 листопада 2011

e-mail Друк PDF

Як вже повідомлялося 20 листопада 2011 року у Вінниці пройшли дебати в рамках спільного проекту Благодійного фонду "Фундація видавництва «Кальварія»" та ГО «Книжковий простір» «Відкрита платформа для дебатів про права людини – будуємо мости свободи» за підтримки Посольства Норвегії в Україні та Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

Дебатували на тему «Молодіжні субкультури – право людини на самовираження чи загроза суспільству?» письменники Артем Чапай та Антон Кушнір при модеруванні літературознавця Олександра Вешелені.

Нижче подано невеликий фотозвіт з заходу.

Детальніше...
 


Сторінка 3 з 6

translator google

ПРОЕКТ підтримують

 

ПАРТНЕРИ
першого етапу