Проект "Дебати"

Дискусія в Одесі «Література та мистецтво як альтернативний майданчик реалізації прав людини...»

e-mail Друк PDF

В рамках спільного проекту Благодійного фонду "Фундація видавництва «Кальварія»" та ГО «Книжковий простір» «Відкрита платформа для дебатів про права людини – будуємо мости свободи», який підтримано Посольством Норвегії в Україні та Міжнародним літературним конкурсом «Коронація слова» 26 жовтня 2011 року в Одесі пройшла дискусія «Література та мистецтво як альтернативний майданчик реалізації прав людини в державах з ознаками авторитаризму» за участі письменників Максима КІДРУКА та Антона КУШНІРА.

 

Дебати в Сумах

e-mail Друк PDF

Проект письменницьких дебатів «Відкрита платформа для дебатів про права людини – будуємо мости свободи» 27 жовтня 2011 р. продовжили письменники Євген ПОЛОЖІЙ та Артем ЧАПАЙ. В сумському прес-центрі «Суми-ньюз» вони провели відкриту дискусію «Відповідальність транснаціональних корпорацій і великих підприємств в контексті дотримання прав людини». Слід зазначити, що обидва автори є відомими мандрівниками та журналістами і їх неординарний погляд на речі та власний досвід подорожей різними континентами був з успіхом використаний у цій публічній полеміці.
Далі: відеозапис виступу Артема Чапая під час дебатів в Сумах.

Детальніше...
 

27 жовтня – дебати «Відповідальність транснаціональних корпорацій...» в Сумах

e-mail Друк PDF

Продовжується проект письменницьких дебатів «Відкрита платформа для дебатів про права людини – будуємо мости свободи».
27 жовтня 2011 року в Сумах письменники Євген ПОЛОЖІЙ та Артем ЧАПАЙ проведуть відкриту дискусію «Відповідальність транснаціональних корпорацій і великих підприємств в контексті дотримання прав людини». Слід зазначити, що обидва автори є відомими мандрівниками та журналістами, тож розмова обіцяє бути цікавою. Дебати пройдуть в прес-центрі «Суми-ньюз» (м. Суми, вул. Воскресенська, 13А, III пов.), початок о 14:00.  Вхід вільний.

Крім дискусії в Сумах для письменників запланована зустріч зі студентами «Українська академія банківської справи» (з 12:00,  вул. Петропавлівська, 57) та творчий вечір Артема Чапая при модеруванні Євгена Положія в галереї «СМУГА» (вул. Соборна, 27), початок о 18.30.

 

26 жовтня – письменницькі дебати в Одесі

e-mail Друк PDF

В рамках спільного проекту Благодійного фонду "Фундація видавництва «Кальварія»" та ГО «Книжковий простір» «Відкрита платформа для дебатів про права людини - будуємо мости свободи», який підтримано Посольством Норвегії в Україні та Міжнародним літературним конкурсом «Коронація слова»,
26 жовтня 2011 року в Одесі пройде відкрита дискусія «Література та мистецтво як альтернативний майданчик реалізації прав людини в державах з ознаками авторитаризму».
До розмови запрошені письменники Максим КІДРУК та Антон КУШНІР, модеруватиме дискусіюголова правління благодійного фонду ім. Івана та Юрія Лип Галина Дольник.
Зустріч розпочнеться о 18:00 в «Книгарні-Кав’ярні», що знаходиться за адресою:
м. Одеса,  вул. Катерининська, 77. Вхід вільний.
Після завершення дискусії планується обговорення творчості письменників з представленням новодруків.

Крім дискусії в програмі заходів письменників в Одесі запланована з 11:00 зустріч зі студентами та викладачами філологічного факультету в Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К. Ушинського та з 14:00 до 15:00 автограф-сесія в книгарні на вул. Троіцькій, 30.

 

Другі дебати в Хмельницькому

e-mail Друк PDF

В рамках спільного проекту Благодійного фонду "Фундація видавництва «Кальварія»" та ГО «Книжковий простір» «Відкрита платформа для дебатів про права людини - будуємо мости свободи», який підтримано Посольством Норвегії в Україні,
28 вересня 2011 року в Хмельницькому університеті управління і права відбулася дискусія «Право на вільне висловлення думок через культуру і мистецтво».
В розмові взяли участьі письменники Богдан Теленько, Артем Чапай та поет Михайло Батіг, модеруватиме дискусію громадський діяч, письменник та видавець Сергій Пантюк.

Детальніше...
 

Перші дебати в рамках проекту пройшли у Львові

e-mail Друк PDF

В рамках спільного проекту Благодійного фонду "Фундація видавництва «Кальварія»" та ГО «Книжковий простір» «Відкрита платформа для дебатів про права людини - будуємо мости свободи», який підтримано Посольством Норвегії в Україні, під час 18-го Форуму видавців у Львові   відбулися перші літературні дебати: «Письменниці-психологи про неподільність і взаємозалежність прав людини на прикладах з літератури». Захід проходив в кав'ярня «Штука» (Львів, вул. Котлярська, 8-В).
Їх учасниками стали Вікторія ГОРБУНОВА, письменниця, кандидат психологічних наук, доцент, викладач кафедри соціальної та практичної психології Житомирського університету ім.Ів. Франка та Ірися ЛИКОВИЧ, письменниця, вивчає германістику і славістику у віденському університеті та груповий психоаналіз в Альтаусзе (Австрія).
Далі додається короткий відеозвіт з події.

Детальніше...
 


Сторінка 5 з 6

translator google

ПРОЕКТ підтримують

 

ПАРТНЕРИ
першого етапу