Проект "Дебати"

Дискусія про літературну свободу висловлення думки в Білій Церкві

e-mail Друк PDF

Анна Багряна11 травня Артем Чапай2012 р. в Білій Церкві відбудуться літературні дебати за участі відомої поетеси, письменниці, перекладачки Анни БАГРЯНОЇ та письменника-мандрівника Артема ЧАПАЯ  на тему «Література як свобода висловлення думки».

З 15:00 на спілкування з письменниками запрошує центральна міська бібліотека (Торгова пл., 4/27). Вхід вільний.

Принагідно вітаємо Анну Багряну з виходом її нового роману «Дошкуляка».

Організатори дебатів висловлюють подяку міжнародному благодійному фонду «Наша спадщина» за сприяння в проведенні заходу.

Детальніше...
 

Літературні дебати в Запоріжжі

e-mail Друк PDF

Любко Дереш26 квітня Антон Кушнірв Запоріжжі відбудуться літературні дебати за участі молодих письменників Любка ДЕРЕША та Антона КУШНІРА на тему «Мости свободи - шлях в Європу прокладуть українські письменники».

Перша зустріч цього дня розпочнеться об 11:30 в бібліотеці Запорізького національного університету (вул. Жуковського, 64).

З 15:00 на спілкування з письменниками запрошує в обласна бібліотека ім. М. Горького (конференц-зал, 4 поверх, пр. Леніна, 142)

На заходи вхід вільний.

Принагідно поздоровляємо Антона Кушніра з відзнакою «Дебют року» від газети «Друг читача».

Детальніше...
 

Літературні дебати в Одесі у Всесвітній день книги

e-mail Друк PDF

Сергій ПантюкМіла Іванцова23 квітня в рамках відзначення Всесвітнього дня книги та авторського права в Одесі пройдуть дебати з відомими українськими письменниками Мілою ІВАНЦОВОЮ та Сергієм ПАНТЮКОМ на тему «Книга в епоху новітніх технологій».

Захід пройде в «Книгарні-Кав’ярні» (Одеса, вул. Катерининська, 77), початок о 18:00.

В цей же день з 12:00 у письменників запланована зустріч зі студентами Національної академії державного управління при Президентові України.

На заходи вхід вільний.

Детальніше...
 

Дискусії про мандри в Житомирі

e-mail Друк PDF

Максим КІДРУКАртем ЧАПАЙ31 березня – 1 квітня 2012 р. в Житомирі проходитиме фестиваль мандрівників «Пілігрім», основним гаслом якого стали слова Григорія Сковороди «Світ ловив мене, та не впіймав». В рамках фестивалю заплановані дебати з відомими українськими письменниками-мандрівниками Максимом КІДРУКОМ та Артемом ЧАПАЄМ, а запитання «Україна – кордони Європи?» стане основною темою публічних обговорень.

31 березня о 17:00 в кав'ярні-читальні обласної наукової бібліотеки (Житомир, Новий Бульвар, 4) відбудеться перша зустріч, друга – 1 квітня о 12:00 в «Львівській шоколадній майстерні» (Житомир, Майдан Перемоги, 7).

На заходи вхід вільний.

Поїздка письменників на Житомирський фестиваль відбувається відповідно до плану другого етапу спільного Проекту «Відкрита платформа для дебатів» Благодійного фонду "Фундація видавництва «Кальварія»" та ГО «Книжковий простір». Цей етап має назву «Література в українському контексті» і проходитиме до травня місяця 2012 року. Проект, який ставить за мету пропагування та поширення європейської практики публічного спілкування та діалогу, підтримано Програмою і³ Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Спікери дебатів – письменники, і їх власне світосприйняття, почуття гідності і переконання повинні сприяти активізації громадської позиції суспільства.

Детальніше...
 

Дискусія в Миколаєві над Дністром

e-mail Друк PDF

В рамках «Книжкової толоки», що вже вшосте проводиться в Миколаєві на Львівщині пройдуть письменницькі дебати. В неділю 18 березня Вікторія ГОРБУНОВА (Житомир) разом з Мариною ГРИМИЧ (Київ) обговорять тему «Чи може читання подолати депресію?».
Обговорення проходитиме в Світлиці Миколаївської районної центральної бібліотеки і розпочнеться о 13:00. Вхід вільний.

Марина ГримичВікторія ГорбуноваОбидві письменниці, твори яких відзначені на літературних конкурсах, відомі своїм науковим доробком: Марина Гримич - доктор історичних наук, кандидат філологічних наук, відомий етнограф; Вікторія Горбунова - кандидат психологічних наук, доцент, нині працює над докторською дисертацією, фахівець з проблем психології командотворення.

Поїздка письменниць на Львівщину відбувається відповідно до плану другого етапу спільного Проекту «Відкрита платформа для дебатів» Благодійного фонду "Фундація видавництва «Кальварія»" та ГО «Книжковий простір». Цей етап має назву «Література в українському контексті» і проходитиме до травня місяця 2012 року. Проект, який ставить за мету пропагування та поширення європейської практики публічного спілкування та діалогу, підтримано Програмою і³ Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Спікери дебатів – письменники, і їх власне світосприйняття, почуття гідності і переконання повинні сприяти активізації громадської позиції суспільства.

 

Кавові враження від зустрічей у Херсоні

e-mail Друк PDF

Творчі зустрічі в Херсоні: Вікторія ГранецькаНещодавно повернулася із Херсону, де на запрошення Обласної бібліотеки для юнацтва ім. Бориса Лавреньова 23 лютого мала спільну творчу зустріч із відомими кримськими літераторами Маріанною Малиною та Валерієм Верховським, а також – довгоочікуване особисте знайомство із цими письменниками, бо я вже давно є шанувальницею їх талановитої прози. Пані Маріанна привезла до Херсону свою дилогію «Фіолетові діти», а пан Валерій представив нещодавно виданий збірник фантастичних оповідань під назвою «Ера електрики».

Зустріч відбулася в рамках другого етапу (під назвою «Література в українському контексті») спільного проекту «Відкрита платформа для дебатів» Благодійного фонду «Фундація видавництва «Кальварія» та громадської організації «Книжковий простір» за підтримки Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» та Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Тема херсонських дебатів – «Участь в літературних конкурсах – шлях до успіху» – особисто для мене надзвичайно цікава й близька.

Детальніше...
 


Сторінка 2 з 6

translator google

ПРОЕКТ підтримують

 

ПАРТНЕРИ
першого етапу