головна Проекти Фест. Інсбрук. Фото:
Фестиваль в Інсбруку

Запис прямого ефіру з Андрієм Курковим 1 листопада 2013

e-mail Друк PDF

Андрій Курков. УНІАН 01.11.13. Фото: Г. СалайВ передачі "Добридень" Першого каналу національного радіо ведуча Аліна Акуленко розмовляє про перший Фестиваль української літератури в Інсбруку (Австрія) та про просування української сучасної літератури за кордоном з письменником Андрієм КУРКОВИМ.

Прямий ефір 01 листопада 2013, 14:10.

Слухати...

Детальніше...
 

Відео-запис прес-конференції в УНІАН 01.11.13

e-mail Друк PDF

Прес-конференція 1 листопада 2013. Фото: Г. СалайЗапис першої частини прес-конференції за результатами проведення першого фестивалю української літератури в Інсбруку (Австрія). Спікери: письменники Андрій КУРКОВ та Любко ДЕРЕШ, менеджерпрограм і проектів фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» Наталія ЦЕРКЛЕВИЧ та голова правління ГО "Книжковий простір" Микола КРАВЧЕНКО.

Дивитися...

Детальніше...
 

Прес-реліз "Перші результати Фестивалю української літератури в Інсбруку"

e-mail Друк PDF

Прес-реліз
м. Київ
1 листопада 2013 року

Фестиваль української літератури в Інсбруку: перші результати

17-19 жовтня 2013 року в м. в Інсбрук (Австрія) пройшов перший Фестиваль української літератури, який відбувся за підтримки програми «Динамічна культура» фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Фестиваль проведено в рамках реалізації громадського Проекту «Більше країн – більше книжок», спрямованого на підтримку та популяризацію сучасної української літератури за кордоном. З українського боку учасниками заходів були письменники Андрій КУРКОВ, Марія МАТІОС, Любко ДЕРЕШ та Таня МАЛЯРЧУК. Співорганізаторами Фестивалю виступили Громадська організація «Книжковий простір» за підтримки Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» та австрійське видавництво «Хаймон Ферлаг» (Haymon Verlag) за підтримки «Будинку Літератури на річці Ін» (Literaturhaus am Inn) та Інституту славістики Університету Інсбрука (Universität Innsbruck/Institut für Slawistik). Інформаційну підтримку Фестивалю надало Посольство України в Австрії. Інформаційним партнером Фестивалю виступила австрійська національна телерадіокомпанія ORF, журналісти якої робили щоденні анонси та інформаційні випуски для місцевих радіостанцій. Репортаж про Фестиваль транслювався загальнонаціональним телеканалом ORF і огляди подій тричі подавалися в новинних випусках.

Детальніше...
 

Про Фестиваль в Інсбруку говорять Марія Матіос та Наталія Церклевич

e-mail Друк PDF

Любко Дереш та Марія Матіос продовжують дискусію... Фото: Валерія РадзієвськаВ передачі "Добридень" Першого каналу національного радіо ведуча Галина Бабій розмовляє про перший Фестиваль української літератури в Інсбруку (Австрія) з письменницею Марією МАТІОС та менеджером програм і проектів фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» Наталією ЦЕРКЛЕВИЧ. Прямий ефір 29 жовтня 2013, 14:10.

Слухати...

Детальніше...
 

"Українці пишуть гостро і багато критикують дійсність"

e-mail Друк PDF

Фото: Валерія РадзієвськаДжерело: Gazeta.ua

— Хочу прочитать вам сцену искушения 10-летней девочки конфетой. На моем языке, чтобы вы почувствовали его вкус и аромат, — письменниця 53-річна Марія Матіос бере участь у дискусії "Ще не вмерла Україна" в австрійській книгарні. З цієї події починається Фестиваль української літератури в Інсбруку. 17-19 жовтня його вперше організували в Австрії за підтримки Фонду Ріната Ахметова "Розвиток України".

Марія Матіос говорить російською, тому що українською перекладач не володіє. Поруч — письменники Андрій Курков, Любко Дереш і Таня Малярчук. У книгарні на сотню людей немає вільних місць. Слухачі стоять у проходах і сидять на сходах. На окремому стенді продають видані німецькою твори чотирьох українських письменників. "Культ" Любка Дереша найдешевший — 12 євро. "Солодка Даруся" Марії Матіос коштує 20, романи Андрія Куркова — 23 євро. Австрійці скуповують по кілька книжок.

Детальніше...
 

Звіт учасників Фестивалю української літератури в Інсбруку

e-mail Друк PDF

Дебати в книгарні видавництва ХаймонКнигарня «Є» та ГО «Книжковий простір» запрошують на звіт учасників Фестивалю української літератури в Інсбруку, який відбудеться 1 листопада 2013. Початок о 18:30.

Учасники: письменники Андрій КУРКОВ, Марія МАТІОС, Любко ДЕРЕШ; менеджер програм і проектів фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» Наталя ЦЕРКЛЕВИЧ; голова правління громадської організації «Книжковий простір» Микола КРАВЧЕНКО.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 3

translator google