головна Проекти Книжкова сотня
Книжкова сотня

Книжкова сотня в Баришівці

e-mail Друк PDF

9 жовтня "Книжкова сотня" передала чергову партію замовлених книжок в Баришевську районну бібліотеку на Київщині. Ми вдячні директору Баришевської ЦБС Галині Василівні Пацаловській і всьому колективу бібліотеки за чудову організацію заходу та гостинність.

Короткий коментар від Андрія Кокотюхи:
Вона працює. Вона – це Книжкова сотня. Тепер на два фронти: фронт і тил. Книги йдуть для солдаті у госпіталі та на передок. І – в районні та сільські бібліотеки, як на фото. Це – Баришівський район, Київська область. 6 бібліотек, включно з Баришівською, отримали книги, які ЗАМОВИЛИ ЧИТАЧІ, а не Джойса. Паралельно йде процес реформування всього цього. Тому скоро так буде в Законі: бібліотекам будуть іти лише ті книги, на які є попит. Масовий. І видавати в Україні будуть це - літературу масового попиту.

Детальніше...
 

"Книжкова сотня" на Поділлі

e-mail Друк PDF

Андрій Кокотюха зі своїм книжковим доробком (фото Геннадія Мінченка)6 та 7 квітня 2015 р. в рамках проекту "Книжкова сотня" відбудеться поїздка Поділлям письменника Андрія Кокотюхи та голови правління ГО "Книжковий простір" Миколи Кравченка. Під час зустрічей в Хмельницькому, Кам'янці-Подільському та Дунаєвцях запланована передача зібраних по Проекту книжок місцевим бібліотекам.

План зустрічей з читачами: 6 квітня 2015 р. з 15:00 в обласній бібліотеці для юнацтва (вул. Соборна, 33), з 17:00 в обласній філармонії (органний зал); 7 квітня з 12:00 в Дунаєвецькій районній бібліотеці, з 15:00 в Кам’янець – Подільській міській бібліотеці ім. Затонського.

Сьогодні продовжується збір книжок та коштів по замовленню бібліотек Хмельницького.

Детальніше...
 

Перелік книжок, які замовлені бібліотекою Хмельницька

e-mail Друк PDF

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА

березень 2015

Детальніше...
 

Запрошуємо на зустрічі з письменниками на Черкащині

e-mail Друк PDF

Андрій Кокотюха, Ірен Роздобудько, Ігорь Жук

10 грудня в рамках проекту «Книжкова сотня» відбудеться поїздка письменників Ірен Роздобудько, Андрія Кокотюхи та Ігоря Жука на Черкащину. В плані поїздки передача книжок, які зібрані на замовлення відвідувачів бібліотек та спілкування з читачами.

Запрошуємо на заходи відповідно до такого графіку (вхід вільний):

з 11:00 - Смілянська центральна районна бібліотека (с.Плоске, Смілянський р-н);

з 14:00 - обласна бібліотека для юнацтва ім. Василя Симоненка (м. Черкаси, вул. Ільїна, 285).

з 16:00 - бібліотека села Червона Слобода;

з 18:00 - книгарня «Буквиця» (м. Черкаси, вул. Остафія Дашковича, 19, другий поверх).

Модератор зустрічей - голова правління ГО «Книжковий простір», видавець Микола Кравченко.

Детальніше...
 

Культурний фронт і культурний тил

e-mail Друк PDF

Андрій КокотюхаДесять років тому брати Капранови не відкрили, а просто першими озвучили очевидне – чим більше в регіонах бібліотек, тим менше населення голосує за Януковича, Партію регіонів та комуністів.

Під час Революції Гідності в «Українському дому» зібрали «Бібліотеку Майдану». Нею користувалися наші повстанці в часи відпочинку. Саме книгозбірня однією з перших зазнала атаки «беркутів», котрі відбили приміщення собі. Книжки, навіть російською мовою, виявилися для них чимось чужим, не зрозумілим, а значить – небезпечним. Щоправда, коли 20 лютого 2014 року ввечері я разом із незнайомими людьми прибирав «Український дім» від слідів життєдіяльності силовиків, окремі книжки знаходив серед кинутих під час поспішного відступу особистих солдатських речей. І взагалі, частину бібліотеки розтягнули, що непрямо підтверджує – принаймні серед солдатів строкової служби були нормальні люди. Котрим книга потрібна для загального розвитку.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 3

translator google