головна Проекти

Фотозвіт з грудневого туру дебатів 2011

e-mail Друк PDF

З 13-го по 17-е грудня 2011 р. в рамках проекту письменницьких дебатів пройшов заключний тур зустрічей 2011 року за маршрутом: Луцьк-Львів-Дрогобич-Стрий-Гусятин-Тернопіль. Учасниками заходів стали письменники: Андрій Курков, Антон Кушнір, Артем Чех, Тимофій Гаврилів, Елеонора Сіндєєва та Анатолій Дністровий.


Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/kidruk/book-space.net/www/images/debaty111213-17
 

13 грудня Андрій Курков та молоді письменники дебатуватимуть у Луцьку

e-mail Друк PDF

13 грудня 2011 року у Луцьку пройдуть дебати в рамках спільного проекту Благодійного фонду "Фундація видавництва «Кальварія»" та ГО «Книжковий простір» «Відкрита платформа для дебатів про права людини – будуємо мости свободи» за підтримки Посольства Норвегії в Україні та Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».
Молоді письменники Артем ЧЕХ та Антон КУШНІР розмовлятимуть на тему «Молодіжні субкультури – право людини на самовираження».
Модеруватиме дискусію всесвітньовідомий український письменник Андрій КУРКОВ.

Дискусія проходитиме в Інституті філології та журналістики Волинського національного університету ім. Лесі Українки 13.12.11 з 12:00 в аудиторії 101, вхід вільний. Організаційна підтримка заходу – ППД «Твердиня».

Окрім дискусії, цього дня письменники проведуть автограф-сесію та спілкування зі студентами та викладачами університету.

 

План заходів на 15 грудня 2011 р.

e-mail Друк PDF

15 грудня 2011 року Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Івана Франка прийматиме письменників Андрія Куркова, Тимофія Гавриліва та Елеонору Сіндєєву. Темою розмови буде: "Шлях в Європу відкривають українські письменники". Початок зустрічі заплановано на 13:00. В цей же день з 17:00 в "Народному домі Просвіта" м. Стрий письменники зустрінуться з читачами та громадськістю міста.

Заходи проходитимуть в рамках спільного проекту Благодійного фонду "Фундація видавництва «Кальварія»" та ГО «Книжковий простір» «Відкрита платформа для дебатів про права людини – будуємо мости свободи» за підтримки Посольства Норвегії в Україні та Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

 

Фотозвіт з дебатів у Вінниці 20 листопада 2011

e-mail Друк PDF

Як вже повідомлялося 20 листопада 2011 року у Вінниці пройшли дебати в рамках спільного проекту Благодійного фонду "Фундація видавництва «Кальварія»" та ГО «Книжковий простір» «Відкрита платформа для дебатів про права людини – будуємо мости свободи» за підтримки Посольства Норвегії в Україні та Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

Дебатували на тему «Молодіжні субкультури – право людини на самовираження чи загроза суспільству?» письменники Артем Чапай та Антон Кушнір при модеруванні літературознавця Олександра Вешелені.

Нижче подано невеликий фотозвіт з заходу.

Детальніше...
 

На Вінниччині відкрита платформа для дебатів про права людини - будуємо мости свободи

e-mail Друк PDF

Джерело: Урядовий портал та Вінницька обласна державна адміністрація

У рамках обласної молодіжної програми «Мистецька кав’ярня» 20 листопада 2011 року за підтримки Посольства Норвегії в Україні, Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» та управління у справах сім’ї та молоді Вінницької облдержадміністрації пройшли дебати під назвою «Відкрита платформа для дебатів про права людини – будуємо мости свободи».

У заході взяли участь письменники Артем Чапай та Антон Кушнір, які обговорювали тему «Молодіжні субкультури – право людини на самовираження чи загроза суспільству». Модерував дискусію літературознавець Олександр Вешелені. Слід зазначити, що жваве обговорення та дискутування усіх учасників заходу підкреслило, що дана тема є актуальною та цікавою великій кількості молоді.

Організаторам заходу вдалось створити діалоговий майданчик для молоді, яку представляли члени молодіжних організацій, депутати Студентського Парламенту Вінниччини, молоді літератори, журналісти та інші. Такого формату заходи дозволяють розглянути питання не однобоко, а з різних сторін. Кожен учасник мав можливість поставити питання дебатерам, а також висловити власну точку зору.

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 листопада 2011, 18:28 Детальніше...
 

Субкультури в яких ми є, та субкультури які є в нас

e-mail Друк PDF

Джерело: http://lorna-l.livejournal.com

Шлях до ІнтерШику, в якому проводилася дискусія на тему існування молодіжних субкультур, лежить повз кінотеатр ім.. Коцюбинського. Запізнюючись на початок, я, дійшовши кінотеатру, побачила чималенький натовп молоді. А завернувши за ріг я взагалі потрапила у вир тих, хто виходив з кіносеансу. В основному молоді дівчата, доволі святково вдягнені. Ага, „Сутінки. Сага.” Ось вона, субкультура, подумала я.

Зал на 5-му поверсі „ІнтерШику” був заповнений молодими інтелектуалами, активним студентством, зацікавленими журналістами. На запитання залу відповідали Артем Чапай та Антон Кушнір, письменники та люди, що знайомі з молодіжними субкультурами зсередини. Хоча, кожен з нас знайомий з середини, адже ми всі до якихось належимо, до гласних чи негласних субкультурок. На протязі життя ми буваємо членами різних угрупувань за інтересами. У мене от, наприклад, зараз інтерес грудного вигодовування та введення першого прикорму. :)))

Детальніше...
 


Сторінка 8 з 10

translator google