головна Проекти

Дебати про права людини: молодіжні субкультури

e-mail Друк PDF

20 листопада 2011 року у Вінниці пройдуть дебати в рамках спільного проекту Благодійного фонду "Фундація видавництва «Кальварія»" та ГО «Книжковий простір» «Відкрита платформа для дебатів про права людини – будуємо мости свободи» за підтримки Посольства Норвегії в Україні та Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

Письменники Артем Чапай та Антон Кушнір розмовлятимуть на тему «Молодіжні субкультури – право людини на самовираження чи загроза суспільству?». Активну участь у дебатах візьмуть також депутати Студентського парламенту Вінниччини. Модеруватиме дискусію літературознавець Олександр Вешелені.

Дискусія проходитиме з 16:00 до 18:00 у малій конференц-залі на 5 поверсі Торгового дому «ІнтерШик» (вул. Архітектора Артинова, 12-а), вхід вільний.

Окрім дискусії, цього дня письменники проведуть автограф-сесію та спілкування з читачами з 13:00 до 13:30 у вінницькій Книгарні «Є» за адресою: вул. 50-річчя Перемоги, 26.

 

17 листопада письменники дебатуватимуть в Житомирі та Сумах

e-mail Друк PDF

17 листопада 2011 року в ЖИТОМИРІ та СУМАХ проходитимуть дебати в рамках спільного проекту Благодійного фонду "Фундація видавництва «Кальварія»" та ГО «Книжковий простір» «Відкрита платформа для дебатів про права людини - будуємо мости свободи» за підтримки Посольства Норвегії в Україні та Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

На базі Соціально-психологічного факультету Інституту філології та журналістики Житомирського державного університету ім. Івана Франка пройдуть відкрити дебати на тему «Права жінки на прикладах української сучасної літератури».

До розмови запрошені відомі українські письменниці Лариса ДЕНИСЕНКО, Євгенія КОНОНЕНКО та Вікторія ГОРБУНОВА, модеруватиме дискусію Віталій КЛИМЧУК.

Дебати розпочнеться о 18:00 в ауд. 703 Житомирського університету (вул. Велика Бердичівська, 40, вхід з вул. Пушкінської).

В Сумах письменники Євген ПОЛОЖІЙ та Сергій ПАНТЮК проведуть відкриту дискусію «Література та мистецтво як майданчик реалізації права людини на свободу слова». Дебати пройдуть в прес-центрі «Суми-ньюз» (м. Суми, вул. Воскресенська, 13А, III пов.), початок о 15:30. Вхід вільний.

Крім дискусії в Сумах заплановано творчий вечір Сергія Пантюка при модеруванні Євгена Положія в галереї «СМУГА» (вул. Соборна, 27), початок о 17:30.

 

 

Відбулися літературно-гендерні дебати в Одесі

e-mail Друк PDF

10 листопада в Південноукраїнському національному педагогічному університеті ім. К. Ушинського пройшла дискусія «Українська культура ХХ-ХХІ ст. Гендерний і екзестенційний аспект (в контексті прав жінок)». Цією подією в Одесі продовжується спільний проект Благодійного фонду "Фундація видавництва «Кальварія»" та ГО «Книжковий простір» «Відкрита платформа для дебатів про права людини - будуємо мости свободи». Зі студентами та викладачами університету спілкувалися письменниці Євгенія КОНОНЕНКО (Київ) та Вікторія ГРАНЕЦЬКА (Вінниця).
Проект проведення дебатів підтримано Посольством Норвегії в Україні та Міжнародним літературним конкурсом «Коронація слова».
Ввечері  в «Книгарні-Кав’ярні» на вулиці Катерининській письменниці зустрілися з читачами та розповіли про свою творчість. Див. далі фотозвіт.

Детальніше...
 

Євгенія Кононенко та Вікторія Гранецька на дебатах в Одесі

e-mail Друк PDF

Продовжується спільний проект Благодійного фонду "Фундація видавництва «Кальварія»" та ГО «Книжковий простір» «Відкрита платформа для дебатів про права людини - будуємо мости свободи».
10 листопада 2011 року в Одесі пройде відкрита дискусія «Українська культура ХХ-ХХІ ст. Гендерний і екзестенційний аспект (в контексті прав жінок)».
До розмови запрошені письменниці Євгенія КОНОНЕНКО та Вікторія ГРАНЕЦЬКА, модеруватиме дискусію голова правління благодійного фонду ім. Івана та Юрія Лип Галина Дольник.
Дискусія проходитиме з 10:00 до 13:00 в Південноукраїнському національному педагогічному університеті ім. К. Ушинського (Одеса, вул. Старопортофранківська, 26), вхід вільний.  
Проект проведення дебатів підтримано Посольством Норвегії в Україні та Міжнародним літературним конкурсом «Коронація слова».
Крім дискусії в програмі заходів письменниць в Одесі в цей день з 18:00 запланована зустріч з читачами в «Книгарні-Кав’ярні», що знаходиться за адресою: Одеса, вул. Катерининська, 77.

 

 

Дискусія в Одесі «Література та мистецтво як альтернативний майданчик реалізації прав людини...»

e-mail Друк PDF

В рамках спільного проекту Благодійного фонду "Фундація видавництва «Кальварія»" та ГО «Книжковий простір» «Відкрита платформа для дебатів про права людини – будуємо мости свободи», який підтримано Посольством Норвегії в Україні та Міжнародним літературним конкурсом «Коронація слова» 26 жовтня 2011 року в Одесі пройшла дискусія «Література та мистецтво як альтернативний майданчик реалізації прав людини в державах з ознаками авторитаризму» за участі письменників Максима КІДРУКА та Антона КУШНІРА.

 

Дебати в Сумах

e-mail Друк PDF

Проект письменницьких дебатів «Відкрита платформа для дебатів про права людини – будуємо мости свободи» 27 жовтня 2011 р. продовжили письменники Євген ПОЛОЖІЙ та Артем ЧАПАЙ. В сумському прес-центрі «Суми-ньюз» вони провели відкриту дискусію «Відповідальність транснаціональних корпорацій і великих підприємств в контексті дотримання прав людини». Слід зазначити, що обидва автори є відомими мандрівниками та журналістами і їх неординарний погляд на речі та власний досвід подорожей різними континентами був з успіхом використаний у цій публічній полеміці.
Далі: відеозапис виступу Артема Чапая під час дебатів в Сумах.

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 10

translator google