Реклама в сучасній книжковій справі. Гострі кути

e-mail Друк PDF

Микола Кравченко, видавецьДжерело: Книгобачення

Розмова з Миколою Кравченком, головою правління громадської організації «Книжковий простір», співзасновником видавництва «Нора-Друк», членом оргкомітету літературного конкурсу «Коронація слова»

– Для початку. От, як, на вашу думку, нині в Україні з рекламою книги? Інколи не встигнеш почати розмову на цю тему, як уже відповідають питанням: «А де ви бачите рекламу книги»? Ні по телебаченню, ні по радію, ні в пресі. Кілька років тому у Львові викликала фурор реклама книги на біг-бордах і на радіо, аж журналістів понесло розслідувати, що і звідки? Мовляв, видавцеві це самому не під силу, звідки гроші? То є вона у нас, чи ні? Достатньою мірою (вистачає друкованої, інтернетної, участі у виставках і присутньої на обкладинках), чи все ж таки масштаби мали б бути більшими? Чи можна щось порівняти з тим, що робиться у розвинутих країнах?
– По-перше, хочу уточнити, що все, що я говоритиму стосується сегменту художньої літератури (fiction), оскільки саме там я працюю і маю власний досвід.

Детальніше...
 

Завітайте на Квітневий Книгоград!

e-mail Друк PDF

З 4 по 8 квітня 2011 р. у Національному музеї літератури України відбудеться традиційний Тиждень дитячої книги «Квітневий книгоград запрошує» (зустрічі творців і читачів книг). Діти – найцінніший скарб нації, а книги – її духовна парость. Музей звертає увагу громадськості на виховне і просвітницьке значення книги у житті дитини – від її перших навичок читати до впродовж усього життя.

Учасниками тижня будуть знані письменники: Іван Малкович, Олександр Дерманський, Ірен Роздобудько, Леся Воронина, Олесь Ільченко, Марійка Морозенко, Мар’яна Савка, Оксана Кротюк, Галина Малик, Надія Кир’ян, Надія Гуменюк, Сергій Дзюба, Микола Мартинюк, Ілляна Корнєєва та багато інших, хто пише для дітей.

Живе спілкування творців книги з маленькими читачами – потужне джерело творчого натхнення. У цьому масштабному проекті об’єднали свої зусилля письменники, художники, видавці, музейні, бібліотечні працівники, благодійні фонди і всі, хто торує стежку книги до читача!

 

Детальніше...
 

Конкурс для дітей – «Захопливі кросворди»

e-mail Друк PDF

Видавництво «Грані-Т» розпочинає новий цікавий конкурс для дітей – «Захопливі кросворди». Тепер кожна дитина, використовуючи лише власну ерудицію і уважність, може стати власником нетбука! 
Уважно ознайомтеся із умовами участі в конкурсі – і вигравайте призи: 
1. Кожен охочий* взяти участь у конкурсі повинен зайти на сайт видавництва, розгадати кросворд тижня (відгадати ключове, зашифроване у відповідях слово) й надіслати рішення та інформацію про себе (ПІБ, вік, дату народження, номер школи, номер телефону, адресу електронної скриньки**) у електронному вигляді на скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Детальніше...
 

Семінари підвищення кваліфікації видавців в Ґете-Інституті

e-mail Друк PDF

Cемінари пройдуть 16-20 травня 2011 в Ґете-Інституті в Україні
Заплановано два семінари з онлайн-маркетингу та онлайн-збуту для працівників видавництв та книготорговців  зі Східної Європи.
1. Семінар з онлайн-публікацій:
«Книга на екрані - стратегії розробки продукту і продажів електронного контенту»
Доповідач: Зігрід Леш - керівник відділу E-Business Operations & Webpublishing у видавництві Georg Thieme Verlag KG
2. Семінар з онлайн-маркетингу та онлайн-збуту:
«Веб 2.0 - багато шуму з нічого чи майбутнє? Моделі довгострокового успіху»
Доповідач: Буркхардт Вітт - онлайн-директор компанії Wolters Kluwer
Подати заявку на реєстрацію на семінари можна на сайті Ґете-Інституту

http://www.goethe.de/ins/ru/lp/prj/vfb/prg/ru6895382v.htm

 

Літературний марафон розширює кордони

e-mail Друк PDF

Джерело: Форум Видавців

З 28 березня стартує щорічний літературний марафон "Час читати". Цієї весни в рамках марафону пройдуть зустрічі 42 письменників з учнями 130 середніх шкіл міст Львова, Івано-Франківська та Тернополя. Незабаром буде відома програма марафону кожного з міст.
Час проведення: 28 березня – 29 квітня
Місця проведення: 130 середніх загальноосвітніх навчальних закладів, ліцеїв, коледжів, бібліотек міст Львова, Тернопіля та Івано-Франківська

Автори-учасники марафону (42 письменники): Бічуя Ніна, Вдовиченко Галина, Габор Василь, Гевків Галина, Гургула Ігор, Дідула Роман, Долик Любов, Думанська Оксана, Іздрик Юрій, Ільницький Данило, Калинець Ігор, Канич Анна, Кіяновська Маріанна, Крук Галина, Кучерявий Юрко, Лишега Олег, Лучук Іван, Людкевич Марія, Павлишин Галина, Павлюк Ігор, Позднякова Альбіна, Прохасько Юрко, Тимофій Гаврилів, Трохим Наталя, Федорак Назар, Читай Володимир, Шмілик Оксана, Якубовська Марія Мориквас Надія, Кривенко Марія, Оніщук Катерина, Черняк Ярина, Весна Марія, Максим'як Мар’яна Завадський Юрій, Лемко Ілько, Єшкілєв Володимир, Прохасько Тарас, Петросаняк Галина, Середа Анна, Стрингалюк Любомир, Пасічник Наталя, Ципердюк Іван.

Детальніше...
 

Весняний книжковий бал

e-mail Друк PDF

Видавництво «Грані-Т» Запрошуємо всіх дітей та їх батьків на весняний Книжковий бал, який організовує видавництво за підтримки надійних партнерів – Благодійної організації Президентського Фонду Леоніда Кучми «Україна» та мережі книгарень «Є».
Час та місце зустрічі:
26 березня о 14:30 в Національному музеї літератури України (Київ, вул. Б. Хмельницького, 11, ст. М «Театральна»).
На Вас чекатимуть:
- майстер-класи й театральні постановки;
- конкурси та вікторини, на переможців яких чекають цінні подарунки;
- відомі письменники: Ірен Роздобудько, Леся Воронина, Олесь Ільченко, Зірка Мензатюк, Валерій і Наталія Лапікури та інші;
- гарний настрій, безліч подарунків, сюрпризів і приємних несподіванок.

Детальніше...
 


Сторінка 33 з 36

translator google


Голосування

Ви б дали гроші на "Народну Шевченківську премію"?
 

Хто Online

На даний момент 5 гостей на сайті

Чому нас потрібно підтримата

Скільки середній українець читає книжок на рік?
Скільки середній український студент може назвати імен українських сучасних письменників?
Чи знають нашу літературу за кордоном?
Чи може прожити український письменник на свої гонорари?
Поставте собі ці прості питання і відповіді будуть песимістичні...
Ми хочемо все змінити на краще.
І знаємо як це зробити.