Лейпциг читає Україну: українські письменники і видавці розкажуть Німеччині про Євромайдан

e-mail Друк PDF

Революційні дискусії, несподівані читацькі тандеми та літературні новинки: українські автори та видавці втретє вирушають на Лейпцизький книжковий ярмарок.

Українці представлять проект «Лейпциг читає Україну» на Лейпцизькому книжковому ярмарку (Німеччина), який триватиме 13-16 березня. 48 назв видань на книжковому стенді та 15 подій у літературній програмі – такий багаж привезуть до Німеччини 23 учасники української програми.

Детальніше...
 

ЮНЕСКО включила 200-річчя Шевченка до Календаря пам’ятних дат

e-mail Друк PDF

Джерело: www.unian.ua

Як повідомили УНІАН у Департаменті інформаційної політики Міністерства закордонних справ України, 20 листопада у Парижі завершила роботу 37-а сесія Генеральної конференції ЮНЕСКО.

Серед рішень, ухвалених вищим керівним органом Організації, для України непересічного значення має затвердження пропозиції нашої держави включити до Календаря пам’ятних дат ЮНЕСКО, до відзначення яких ця організація приєднуватиметься у 2014-2015 рр., 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

Детальніше...
 

Проблемні питання сучасної літератури: засідання клубу в музеї літератури

e-mail Друк PDF

14 листопада 2013 р. у Національному музеї літератури України відбулося засідання Клубу «Весна, літо, осінь, зима.. і знову весна». Тематикою клубу є проблемні питання української сучасної літератури.

Цього разу учасникам зустрічі пропонувалося обговорити питання «Сучасний український письменник: шлях до успіху» (фото-звіт Юлія Калініченко). Власним досвідом та баченням цієї теми поділилися експерти: науковець, письменниця і видавець Марина Гримич і голова правління громадського об’єднання «Книжковий простір», співзасновник видавництва «Нора-Друк» Микола Кравченко.

Микола Кравченко передусім охарактеризував особливості книжкового ринку і маркетингу в сучасній Україні. Порівняв українські реалії з світовим досвідом, зокрема із ситуацією у Франції.

Детальніше...
 

Фото-звіт з засідання Клубу «Весна, літо, осінь, зима.. і знову весна»

e-mail Друк PDF

Лілія Чорна відкриває зустріч Клубу14 листопада  у Національному музеї літератури України відбулося засідання Клубу «Весна, літо, осінь, зима.. і знову весна». Тематикою клубу є проблемні питання української сучасної літератури. Цього разу учасникам зустрічі пропонується обговорити питання «Сучасний український письменник: шлях до успіху». Власне, чим вимірюється категорія «успіху» для письменника? Які особливості тернистого письменницького шляху в Україні?

Власним досвідом та баченням цієї теми поділилися експерти: науковець, письменниця і видавець Марина Гримич і голова правління громадської організації «Книжковий простір», співзасновник видавництва «Нора-Друк» Микола Кравченко. Модератор зустрічі: Лілія Чорна, провідний науковий співробітник Національного музею літератури України.

Детальніше...
 

«Творити величне просто – разом! Твори хвилю єдності!» Приєднуйся до Всеукраїнського диктанту національної єдності!

e-mail Друк PDF

Джерело: Українське радіо

«Творити величне просто – разом! Твори хвилю єдності!» під таким гаслом 11 листопада 2013 року о 13:10 на Українському радіо розпочнеться Всеукраїнський диктант національної єдності.

Це унікальна акція, яку Національна радіокомпанія України започаткувала ще 2000 року. Відтоді щороку українці – від великого до малого – можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та з’ясувати, наскільки добре знають рідну мову, а ще – продемонструвати солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці спілкувалися українською мовою і зберегли її для нащадків. Радіодиктанти рідної мови існують в багатьох країнах світу, зокрема, у Польщі, Китаї, Франції.

Детальніше...
 

Діалог Андрія Куркова з Юрієм Макаровим в Будинку кіно

e-mail Друк PDF

5 листопада 2013 запрошуємо на діалог Андрія Куркова з Юрієм Макаровим в "Літературній вітальні" київського Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6). Початок о 18:00, "Мала зала".

Вхід вільний.

 


Сторінка 6 з 36

translator google


Голосування

Ви б дали гроші на "Народну Шевченківську премію"?
 

Хто Online

На даний момент 6 гостей на сайті

Чому нас потрібно підтримата

Скільки середній українець читає книжок на рік?
Скільки середній український студент може назвати імен українських сучасних письменників?
Чи знають нашу літературу за кордоном?
Чи може прожити український письменник на свої гонорари?
Поставте собі ці прості питання і відповіді будуть песимістичні...
Ми хочемо все змінити на краще.
І знаємо як це зробити.